Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik babahordozó jobb? A...

Melyik babahordozó jobb? A Premaxx baby bag és a Cybex I go között vacilálok. Használta/használja valaki ezeket? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Igazából a Cybex eléggé borsos áron kapható, de a Premaxx-ról eddig nem olvastam túl jókat!
2009. dec. 1. 16:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Elnézést az offért! (utolsó)
2009. dec. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az általad említetteket, én az elsőnél elég sokfélét kipróbáltam, vettem is, kaptam is, barátnőknél is próbálkoztam, a másodiknál találtam meg az ideálisat (akkor jött be Magyarországra), amivel ezer százalékig elégedett voltam, a harmadikat is ebbe fogom tenni. Születéstől használható, 4 pozíciót tud (fekvő, hason ülő, háton ülő, oldalt ülő), egyesíti a kendő előnyeit a modern kapcsokkal. Ergobaby a neve, az interneten meg tudod nézni. Ez sem olcsó, de nagyon jó, nagyon tartós, nincs tőle hátfájás és a gyereknek/szülőnek nagyon kényelmes. Azóta a babakocsit kizárólag az udvari levegőztetésre használjuk, annyira leszoktunk róla.
2009. dec. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. dec. 4. 22:18
 14/14 anonim válasza:

Szerintem a Cybex egyáltalán nem praktikus, hogy lehet ilyen pózban gyereket hordozni. A Premaxx egy jó hordozó, újszülöttet fekvő, nagyobbat csípőhordozásban lehet benne vinni.


Ha háton vagy és hason szeretnél hordozni, akkor kendő vagy csatos hordozók közül az Ergo, Liliputi, Manduca, Calyx, Beco, és nézz be a mamami.hu-ra.

2010. jan. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!