Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák hova jártok kikapcsol...

Kismamák hova jártok kikapcsolódni?

Figyelt kérdés
Otthon vagyok már pár hónapja mozizni voltunk a párunkkal, de ugy wellness, korcsolyázás, sízés szóba sem jöhet. Számatokra mi kikapcsolodás?
2014. jan. 20. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Vacsizni jártunk, séltáni, múzeumba, kirándulni.
2014. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam a terhességem alatt, így volt jó pár céges összejövetel, amiket nagyon szerettem. A férjemmel pedig kirándultunk (Balaton, Budapest, Kőszeg, Debrecen), mondjuk nekem szerencsém volt, mert én októberben szültem, így a terhességem nagy része alatt tavasz, nyár volt, így rengeteget tudtunk kirándulni, és orvosi indoka sem volt, hogy feküdjek. Ha rosszabb idő volt, étterembe mentünk, vagy beültünk valahova egy süteményre, fagyira. Emellett hetente hazautaztam a szülőfalumba, ott találkoztam rokonokkal, barátnőimmel.
2014. jan. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Barátnőkkel ha már beszélgetni össze tudok ülni, az is kikapcsolódásnak számít. Vagy be ülünk moziba. Legalább addig se kell a kakis pelusokkal foglalkozni. :)
2014. jan. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

sehová.

itthon vagyok egész nap

a párom dolgozik én pedig pakolászgatok a lakásban, neten olvasok a terhességről, kisbabáról, cuccokat nézek a kicsinek.

nagymamámékhoz és apukámhoz szoktam elmenni, ha a párom nem dolgozik akkor vele mozizni szoktam, nézelődni a boltokban, vásárolni vagy csak valahová beülni ebédelni.

Sajnos a barátaim nagy része elfordul tőlem, ahogy terhes lettem, ezért ők szóba se jöhetnek mint szórakozási, kikapcsolódási szempont..

Egyébként wellnessezni és kirándulni én sem mehetek, jórészt feküdnöm kell, mert kímélő pihenésre ítélt a dokim.



18 hkm

2014. jan. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

séta, mozi, színház, kiállítás, múzeum

itthon meg rengeteget olvasok és állandóan filmeket nézek, zenét hallgatok - készülök arra az időszakra, amikor ezt valószínűleg nem tudom majd megtenni.

26 hkm

2014. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Heti 3-4x suli délután(3.szakmámat tanulom,hogy baba után is legyen hová vissza mennem)

Emellett: kikapcsolódás az,hogy úszni járok heti 1-2x délelőtt.Én is netezek elég sokat,aminek azért haszna is van,mert nagyon sok jó dolgot találok kevés pénzért a babának.Illetve a bababútort újítom fel éppen.Az is kikapcsolódás :-)

Havonta egyszer rendelünk pizzát,az az extra.

2014. jan. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!