Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szextől elhalhat a baba? 20hetes.

Szextől elhalhat a baba? 20hetes.

Figyelt kérdés
Azt mondta a doki,h kerüljem a nemi életet,mert nem jól tapad. A legutobbi uh-n az mondták,hogy minden rendbe van jó helyen tapad. Aznap este együtt voltunk a párommal de csak óvatosan. Lehet belőle baj?
2014. jan. 21. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet baj,nyilván a lepény van rossz helyen,esetleg a méhszájon.Nem véletlen mondta a doki,hogy nem lehet...
2014. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínű, már minden rendben, hiszen az uh szerint jó helyen tapad már a lepény. Ezt az orvosod látta már?

Ha igen, és ezek után is tiltja a nemi életet, akkor felelőtlenség szexelni. Leválhat a lepény, akkor egyértelműen meghal a baba, és ha a méhfal válik le, abban perceken belül el is tudsz vérezni.

Nálam is fedi a méhszájat, az orvosom egyértelműen tiltja a nemi életet. Bár már 1 hónapja nem voltam uh-on, valószínű, azóta mára méhnövekedéssel feljebb került a placenta, de nem tudom, hogy abban az esetben mit tanácsolna az orvosom.

2014. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt habár először 4-8 hétig hematoma miatt volt eltiltás, utána a méhszájon tapadt, nekem akkor az orvos azt mondta hogy teljesen kerüljem addig még 5 cm feljebb nem kerül és akkor is behatolás nélkül, tehát külső ingerléssel....

A 15 héten már 4cm feljebb volt tehát elég gyorsan nő a méh...addig szerintem bírjátok ki mert könnyen leválhat a méhösszehúzódástól.

2014. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmi tünetem nem volt. Nem véreztem,nem görcsöltem és nem is fájt. Igy is lehet baj?
2014. jan. 21. 12:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A doki azt mondta ne szexelj, te szexeltél, mit akarsz hallani? Az orvos nem azért tilt a nemi élettől, mert szórakozik veled, hanem mert úgy látja, hogy árthat a terhességnek.

Örülj, hogy nincs baj, mert ha leválna a méhlepény, annak egyértelmű tenetei lennének. Szerintem hallgass az orvosodra.

2014. jan. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A bajnak azonnali vérzés a jele. Beszéld meg a dokiddal, hogy lehet-e nemi élet vagy nem.

Nekem is tiltva volt a sport, a szex a 12-18. hétig, akkor kiderült, hogy feljebb húzódott a méhlepény és minden okés. Ha neked sincs már veszély akkor, akkor a doki engedélyezni fogja az együttlétet, addig meg tűrni kell, ha nehéz is!

2014. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!