Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlsúlyos kismamák! Az Ultraha...

Túlsúlyos kismamák! Az Ultrahangos vizsgálatoknál volt valamilyen problémátok esetleg?

Figyelt kérdés
Pl. a súlytöbblet miatt nehezebben ment az UH, nem lehetett jól látni a magzatot... stb

2014. jan. 21. 17:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából én csak azt nem értem hogy egy 12 hetes magzatot minden probléma nélkül lát a nőgyógyász, viszont egy 20 heteset, már nem, ami nagyobb.
2014. jan. 22. 12:25
 12/17 anonim válasza:
100%
Nálam sem volt sose semmi baj uh-kon. Első fiamnál is már 10 héttől hasi uh, és most másodiknál is már a 9 heti uh-n hason keresztül néztek mindent pedig nem vagyok aztán kis db:))...sztem akkkor csak doki volt nem kicsit rossz fej! minnél nagyobb a baba, terhesség, annál könnyebb szerintem.Bár biztos sok minden bele számít. Remélem legközelebb nem lesz semmi probléma...nem te vagy az egyetlen az biztos:)) 24hkm
2014. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Uh-n soha nem volt gond, és a szívhangot is mindenki megtalálta, én akkor kaptam megjegyzést, mikor ki akarta tapogatni a doki a méhem (kívülről). :)
2014. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Csak a hasfal vastagsága befolyásolhatja ezt, ha a popsi nagy, vagy a combok erősek, az nem számít ;)

Ebben a két hónapban nem híztál? Mármint a 12-20 hét között.

2014. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Soha semmiben nem panaszkodtak, pedig van rajtam felesleg bőven.
2014. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

14. válaszadó! 1 kiló jött rám! Nagyon figyelek...

de ez is a 20 hét alatt.

2014. jan. 24. 22:21
 17/17 anonim ***** válasza:
Én eddig háromszor voltam uh-n, a 11., 14. és 16. héten, mindegyik hasi uh volt, tökéletesen lehetett látni mindent, a szívhangot is meghallgattuk a védőnővel, semmi probléma nem volt. Ráadásul nagyon kedves is volt velem mindenki, nem csak a védőnő, akit azért már elég régóta ismerek, de az orvosok is, pedig nagyon nagyon tapasztalatlan vagyok a témában. Senkinek nem fizettem egy fillért sem, sztk-ba járok.
2014. márc. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!