Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden kismamának hamar...

Minden kismamának hamar zsírosodik a haja? Terhesség előtt száraz volt a hajam, amióta babát várok azóta 2 naponta hajat mosok. A 3 fiúval nem volt ilyen.

Figyelt kérdés
Írjátok oda a baba nemét is! 17 hetes kismama :)
2014. febr. 1. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem, olyan mint korábban.

Kisfiút várok.

38hkm

2014. febr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyen, kislány lesz. Viszont a bőröm van mindig kiszáradva azóta, azt szinte minden nap kennem kell.

18hkm

2014. febr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szia!


nekem fordítva volt,tini korom óta zsírosodott hajam terhesség alatt viszont nem,most már 6 hónapos a kisfiam és szülés után szépen vissza állt a zsírosodásra úgy hogy 2 naponta haj mosás.

2014. febr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindig hamar zsírosodott a hajam. 18 hetes vagyok a kisfiammal, és a helyzet változatlan. :(
2014. febr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia! Nem zsírosodik, sőt szárazság van, fejbőrön, bőrömön is, mióta babát várok. Kisfiú lesz. 20 hetes kismama
2014. febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem terhesseg elott zsirosodott hamar, de terhesen szaraz lett. Szules utan viszont nagyon bezsirosodott es hullott, de szoptatas utan minden helyre allt. Igy volt mindket gyereknel.
2014. febr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, én úgy vagyok, mint te, sajnos. Terhesség előtt nekem is száraz volt, most pedig moshatom én is 2 naponta, de hál istennek, ez az egyetlen negatívum amit a terhesség okozott nálam. Kislányunk lesz :-D

34 hetes kismama

2014. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont, hogy sokkal szárazabb volt a hajam terhesen, lányunk van.
2014. febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!