Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam töve 2 naponta zsíroso...

Krisztike12345adg kérdése:

A hajam töve 2 naponta zsírosodik. A vége viszont száraz. Valaki tud rá megoldást?

Figyelt kérdés
Naponta vasalom 1x:( az is lehet a hajvég szárazság oka. Gondolkoztam a hajkiegyenesítésen fodrász által ami 1-2 hónapig jó. Nem roncsolja nagyon? Hatásos? A tövem viszont akkor is zsíros marad. Sok sampont kipróbáltam már. Nektek mi használt?
2013. aug. 25. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A balzsamot csak a hajvégére kell rakni, mert a tövet zsírosítja. Amúgy meg szárazsampon. És vannak hajkiegyenesítő sprayek, esetleg frizuraváltás.
2013. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a schauma 7 gyógynövényes vagy most újjabban az avonos ibolya és szőlőmagolajas sampon vált be ugyan erre a problémára.akár 4 napot is kibír a hajam zsírosodás nélkül.
2013. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 .Sandara. ***** válasza:
Barátnőm csináltatott keratinos hajegyenesítést, de neki ugyanúgy kellett utána is vasalnia...de aznap mikor csináltatta nagyon szép fényes volt, meg selymes :)
2013. aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek:)

A balzsamot a végére rakom. Ált 5 percet rajta hagyom. Igazából abból sem találtam még megfelelőt.

Szárazsampont még nem használtam.

A hajegyenesítő spray úgy hallottam nem használ..


Köszi:) Mindenképp kipróbálom:))


A fodrászom szerint nagyon jó. Bár én is hallottam, hogy nem használ a kreatinos kezelés..

2013. aug. 25. 19:19
 5/6 .Sandara. ***** válasza:
nekem a fodrászom azt ajánlotta a töredezés ellen, hogy a balzsamot 30 percig vagy tovább hagyjam rajta és nekem tényleg bevált sokkal szebb a hajam vége és nem is törik! Októberben volt utoljára vágva belőle, de senki nem mondaná meg :D
2013. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A fodrászom mesélte, hogy ezt Pesten kreatinos hajregerenáló kezelésnek v vmi hasonlónak nevezik és 6000et elkérnek érte.xd

És h szép lesz tőle a haj. De csak 1 napig és utána ugyanolyan.

Az a baj, hogy nincs 30 percem h rajta hagyjam. Ált sietek:( De majd kipróbálom.

2013. aug. 25. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!