Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán keresek nőgyogyás...

Nyíregyházán keresek nőgyogyászt akinek van magánrendelése és tud ultrahangos vizsgálatot is csinálni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Dr. Ivancsó Bélához megyek. Vagy Dr. Molnár Balázs. Dr. Rácz Krisztina
2014. febr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tica0121 ***** válasza:
Én Dr. Seres Andreához járok, amióta terhes lettem. Nála is szültem. Nekünk az életünket mentette meg!! Mindig nagyon jól elmagyarázott mindent, bármikor hívhattam, hogyha valami baj volt. Császárral szültem és bár nem mérvadó sokaknak, de a hegem már nem is látszik, pedig fél éves a babám! :)
2014. febr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves 2. válaszoló. Küldenél elérhetőséget meg rendelési időt Dr. Seres Andreáról? Mennyi nála egy vizsgálat? köszi
2014. febr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tica0121 ***** válasza:
A rákszűréses vizsgálat azt hiszem 11, a terhesgondozás 9 (ebben van uh is). A többit nem nagyon tudom, mert nekem műtéteim voltak még nála!
2014. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!