Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 42 nappal ezelőtti együttlét...

42 nappal ezelőtti együttlét után ha sikerült teherbe esnem, akkor a mai hüvelyi ultrahangon mit kellett volna látnunk?

Figyelt kérdés

Kérdésem az, hogy bizonyos okokból pontosan tudom mikor voltunk együtt. 42 nappal ezelőtt. Menzeszem sajnos nem mérvadó.

Szóval ha akkor teherbe estem, akkor ma mit kellett volna látni a képen?

Nem csak kis fekete foltot, petezsákot, ugye?


2014. febr. 14. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha biztos a 42 nap,az azt jelenti hogy 6 hete volt az aktus,azaz egy 8 hetes terhességről beszélünk. Ott már egy kivehető szívpulzálásnak kellene lennie. Sajnálom
2014. febr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elnézést lehet én értem félre,de ha 6 hete volt aktus hogy lehet 8 hetes terhes?
2014. febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy az utolsó menzesz első napjától számítják a terhességet. Mivel nem tudni, hogy a kérdezőnek mikor volt, ezért ez csak körülbelüli adat. Nekem pl. január 8-án volt meg utoljára, de kb. 24-én estem teherbe, kb. akkor lehetett peteérésem számításaim szerint.. DE 8-a, azaz a menzesz első napjától számítják ki a kiírt időpontot és terhesség korát.
2014. febr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jól mondta az elsö! A terhességet mindig a fogantatás elött két héttöl kell számolni mert a kb 28 napos ciklusnál ilynekor kezdödik az utolsó menstruáció. Mindig az az uj ciklus elsö napja és a tehrességet az utolsó menstruáció elsö napjától számoljuk. Tehát a terhesség elsö két hetében még nincs is tehresség igazából.

Mr egyértelműen kéne látni az uh-on ha lenne terhesség, de már manuális viszgálattal is meg tudja állapitani az orvos.

2014. febr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nem értem azt aki lepontozott. Tájékozódni kellene és akkor nem pontozna le olyanokat,akik többedik terhességük alatt már tisztában vannak a dolgokkal...
2014. febr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem kell foglalkozni ezzel a pontozással. Hidd el a legtöbb lepontozó el sme olvassa amit irtál csak lép topicról topicra és lepontozza sorban a hozzászólásokat. Igazából nem tudom mért kell ezzel egyáltalán foglalkozni.... Te tudod hogy helyes, segitő választ adtál ez a lényeg. (4-es voltam)
2014. febr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

már értem..

köszi!

de én nem pontoztam én csak kérdeztem

2014. febr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!