Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hét+4 naposan CRL:33mm az...

10 hét+4 naposan CRL:33mm az jó? Szívhangot mikor szoktak mutatni a kismamának is?

Figyelt kérdés
2007. okt. 11. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos azt, hogy mikor mutatnak nem tudom megmondani, mert én még csak a 6.hétben vagyok. De azt tudom, hogy a 18-21. nap körül verni kezd a szivkezdemény. Nagyon sok anyagot töltöttem már le a netről és mentettem el. Ha érdekel irj és én szivesen elküldöm neked. Cimem: szaszii@freemail.hu Gratula és vigyázz nagyon magatokra!
2007. okt. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem már a 6-7. héten megmutatták, most is láttam 9 hetesen. Ha nem mutatja a dokid, kérd meg-olyan nincs, hogy nem láthatod.

2007. okt. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a múlt héten voltam 9. hetes terhes és az ultrahangon az volt az első, hogy a doki minden külön kérés nélkül mutatta a baba szívhangját.

Kérd meg, hogy mindenképp fordítsa oda a monitort, hogy te is megnézhesd!

Gratula a babához! (10. hetes kismama)

2007. okt. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is a hat héten és még a hangját is megmutatta
2007. okt. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Úgy gondoltam , hogy meghallgatni nem tudtam. A monitort nézhettem természetesen. A CRL-je amúgy jó mert nekem kicsinek tünik.Nem 4-5 cm között kéne már lennie?
2007. okt. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10hét 2naposan 32mm volt,12 hetesen meg már 63mm!:)
2007. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia. Nekem 11 hét 4 napos a CRL: 56 mm. Szerintem a tietek jó. Nálunk sem a szivhangot, sem a monitort nem mutatják a sima rendelésen. Megnéz, közli, hogy minden rendben van-e és ennyi! Lehet, hogy maszek rendelésenmutatja az orvos, de én nem oda járok.

Sok sikert a babához és jó egészséget nektek!

Egy 24 hetes kismma.

2007. okt. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!