Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babával várandósok,...

Második babával várandósok, ti is féltek?

Figyelt kérdés

Nálatok mennyi lesz a korkülönbség? Nálunk 1.5 èv.

Így hogy tudjátok h mi vár rátok, nem féltek? Én félek és izgulok hogy ez a terhességem milyen lesz.

Mennyi idős babások vagytok? Mennyiben más ez a terhességetek mint az első? Minden érdekel.

6 hetes kismama


2014. febr. 16. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is most nagyon parás vagyok. :) 5 éves lesz a fiam májusban, és mots vagyok 7 hetes terhes. Sokkal jobban félek ettől a terhességtől. Eddig ugyanolyan a 2 terhesség, nincs se hányás, se rosszullét, csak fáradtabb vagyok.
2014. febr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nálunk majdnem 5 év lesz a korkülönbség, most 27 hetes vagyok. Félek, de leginkább a szüléstől. Aztán majdcsak megoldja valahogy az adott helyzeteket az ember. Még nem tudom mi vár ránk :)
2014. febr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1 éves a fiam és 10 hetes terhes vagyok.

Én nem a terhességtől félek, hanem a szüléstől.

Meg azért kicsit tartok a kis korkülönbségtől is.

Ez a terhességem annyiban más eddig, hogy a másiknál semmit nem éreztem, itt az első 8-9 hétben végig hányingerem volt.

2014. febr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

23 hónap van a 2 gyerekem között.

Én mindig azt mondtam, hogy az 1. szülés előtti tudatlanság áldásos!!

2. terhességemet végig rettegtem..a szüléstől féltem, mert borzasztóan fájt az 1. szülésem!A terhességtől magától nem tartottam, viszont sokkal rosszabban viseltem..Jobban fájt a magzatmozgás, szinte végig leszakadt a derekam, a fiam folyamatosan valami ideget nyomott, amitől állni is alig tudtam.És ez nem elég, még 2 hetet túl is hordtam a babámat.

Viszont a szülés fele annyi ideig tartott, és fele annyira fájt is!

2014. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szia! Az enyém 5 éves lesz mire megszületik a tesó,mi így szerettük volna. Ha valakinek,nekem lennének félnivalóim, 1es típusú cukorbeteg vagyok,de NEM FÉLEK!!:) Isten áldása a gyermek,semmi probléma nem lesz. Most 10 hetes vagyok. Az elsőnél a 35.héttől voltak kisebb gondok,de simán végigcsináltuk. Most is jó lesz minden!

Neked is szép babavárást kívánok!!

2014. febr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 20 hónap lesz a korkülönbség, most 21 hetes vagyok. A kisfiammal az első trimesztert kórházban fekve töltöttem, végig vigyáznom kellett magamra. Most semmit nem érzek, emelgetem a 11 kg-os fiam, szerencsére minden rendben. Nincs is időm a terhességgel foglalkozni egész nap, mint az elsőnél :) Csak a szüléstől félek kicsit...
2014. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én most 6 hetes vagyok, a kisfiam és a tesó között 26 hónap lesz. Vele semmit sem éreztem az elején, de a 2. Trimeszterben isiászom volt. Most picit görcsölgetek, van egy hematómám, igy jobban kell vigyáznom, de bízom benne hogy minden rendben lesz. A szüléstöl nem félek, remélem nekem is gyorsabb és kevèsbè fàjdalmas lesz a második.
2014. febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Jelenleg 26 hetes vagyok és 21 hó lesz a kettő között :) mi így terveztük így is szerettük volna.Na azért kicsit félek de van segítségünk szeresére.Teljesen más ez a terhességem mint az első eddig észre sem vettem csak most hogy nem úgy tudom felvenni a lányomat a pocak miatt.Az első terhesség szenvedés volt teljesen végig toxémia, császár stb miatt.Most eddig semmi a lányom kondiba tart jelenleg 4-5 kg járok :) A császártól félek nagyon rosszul éltem meg senkinek nem kívánom még mindig bennem van örökké valóságnak tűnt akkor és most szeretném ha altatnának illetve simán akartam szülni de a kórház állítólag perben áll ilyen ügy miatt stb.Állítólag lány lesz a második is de még csak egyszer látta az orvos de remélem az is marad mert úgy készülünk :))))Boldog babavárást!
2014. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

17 hetes terhes vagyok, 22 hónapos lesz a kisfiam, mire jön a tesó. Nem félek, a terhességem eddig nagyon ideális, néha fel sem tűnik, hogy van valaki odabent. Pedig az első terhességem is könnyű volt, ez annál is könnyebb. Kisfiamat emelgetem (11,5kg), ugyanúgy foglalkozom vele, mint terhesség előtt. Éjszakáink most kicsit zűrösek, mert borzasztóan anyás, így a pihenést elfelejthetem.

Egyelőre a szüléstől sem félek, pedig az elsővel több mint 20 órát vajúdtam végül vákuummal született, 4150grammal.

Én kicsit talán attól félek, hogy a kisfiamat mennyire fogja megviselni, nem lesz-e féltékeny, ilyesmi.

Ja, és elvileg kislányunk lesz, remélem az is marad....

2014. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!