Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt már valaki közületek...

Járt már valaki közületek úgy, hogy elkavarták a HBsAG (Hepatitisz) eredményét az ÁNTSZ-ben vagy lemaradt a vérvizsgálatkor?

Figyelt kérdés
26 hetesen voltam terheléses cukorvizsgálaton és a beutalón fel volt tüntetve, hogy hepatitiszt is szűrjenek. Ennek kimenetelét az ÁNTSZ végzi. Most 30 hetes vagyok (pár nap múlva leszek) és gondoltam felhívom az ÁNTSZ-t , hogy mi a helyzet az eredményemmel, de nem találnak a rendszerben. Most egymásra megy a mutogatás, ami eléggé bosszant, mert a dokimnak meg kellene az eredmény és jó lett volna megúszni még egy vérvételt és fizetést.

2014. febr. 16. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem jártam így, de nekem ezt a 16. heti AFP-vel együtt csinálták meg ingyenesen a kórházi terhesgondozáson. Szerintem a vérvétel legyen a legkevesebb probléma. Nem értem, hogy a Hepa szűrés neked, hogy a 26. héten volt.
2014. febr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát én sem tudom. Elképzelhető, hogy korábbi (16. heti vizsgálatkor is) megkérte az orvosom a szűrést, csak mivel azóta nem látott eredményt, lehet újra szólt a kórháznak. De a lényeg, hogy most sem sikerült nekik levenni...úgy látszik nekik is kellene beutaló, csak nekik a szemészetre... :-/
2014. febr. 17. 15:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az ellenanyag vizsgálatom tüntették el.
2015. jún. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!