Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köhögök, náthás vagyok, de...

Köhögök, náthás vagyok, de nincs lázam. A háziorvos levett a torkomról mintát, és elküldte az ÁNTSz-hez. Azt mondta, hogy ha olyan vírust találnak, ami veszélyes, el kell vetetnem a babát. Nagyon el vagyok keseredve! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
7-8 hetes terhes vagyok. Egy egyszerű megfázással mentem orvoshoz, erre ilyesmivel fenyeget!
2008. jan. 10. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ilyet még nem hallottam, hogy egy egyszerű megfázással az orvos a baba életét veszélyesnek gondolná. Azt irod nincs lázad, hát akkor nem is biztos, hogy virus okozza a náthád. Keress másik orvost szerintem.
2008. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz ilyen bunkó orvossal. Jogilag meg is támadhatnád, hisz ő nem mondhat ilyet egy feltevés alapján, csak ha biztos alapja van rá.

Ennél komolyabb dolgokat is átéltünk már terhesen, ne izgulj, nem lesz semmi baj!!!

Igyál sok folyadékot, meleg teát, forró levest, egyél sok friss gyümit, és minden rendben lesz, meggyógyulsz!!

És ne idegeskedj, az árt neked és a babának is!!

A doki meg forduljon fel!!!

2008. jan. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én írtózok attól, hogy valaki azt mondja vetesd el a babát, főleg, hogy nem is biztos hogy lesz baja. Volt egy ismerősöm, terhessége alatt végig minden azt támasztotta alá hogy a kicsi dawnkóros azt mondták neki jobb ha elveteti, ő hallani sem akart erről.. és mindenki hülyének nézte.. Mikor megszületett a baba kiderült hogy egy makk egészséges kisfiú! Én nem adnék az ilyesmire. Akár milyen is az én babám ha beteg akkor is. ő egy élet. Főleg amikor már megmondják, hogy beteg e szinte már rég mozog.. kinek lenne szíve megölni???

Legyél nyugodt és valóban jó ötlet a másik orvos!

2008. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom,az emberknek? fogalmuk sincs,hogy kell bánni egy kismamával.

Nekem rossz lett a cytológiám és folyton ijesztegettek,hogy ha rosszabb lesz,akkor lehet,hogy nem szülhetem meg a babám.

Most úgy néz ki (lekopogtam),hogy minden rendben.

Nem adom a babámat!

Fel a fejjel,nem lesz baj.

Azonnal keress másik orvost,ha az előzőt annak lehet nevezni egyáltalán.

Nagyon boldog babavárást!

15 hetes kismami

2008. jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Először is lehet, hogy van valamilyen járvány és azért vette le a mintát. Azt, hogy elvegyék a babádat, ahhoz meg mi a fene köze van? Hagyd a csudába a dokidat és menj el a nőgyógyászodhoz, ő csak jobban tudja. Vagy én a helyedben még esetleg elmennék az orr-fül-gégészetre, hisz azok a szakik.De ez rémálom, egy idióta lehet csak az aki ilyet mond főleg egy kismamának.
2008. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Ha ez megnyugtat én is köhögtem sőt a fülem is be volt gyulladva meg még lázam is volt (37,9) és nem vették el a babámat.Szerintem ez a doki egy hülye.Mi köze a torkodnak a méhedhez???????Ne foglalkozz vele.Azt úgy se ő mondja meg hogy mi a baba sorsa hanem a nődoki.24 hetes kismami
2008. jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg. A háziorvosod "érdekes". Az lehet a háttérben, hogy egyes valóban nagyon veszélyes baktériumok, pl. lisztéria tünetei olyanok, mint a megfázásé. De 1. ez baromi ritka főleg a megfázáshoz képest 2. az eü. "reform" óta nem is szűrik sehol, állítólag még az ÁnTSz-nél sem, tehát értelme nem lenne...szerintem válassz másik háziorvost, egy ilyen mondattal nálam eljátszaná magát, az biztos
2008. jan. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!