Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hónapba járó kismamák...

Utolsó hónapba járó kismamák hogy vagytok? Minden meg van már a picinek? Kisfiút vagy kislányt vártok? Nem féltek a szüléstől? Hány kilót híztatok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!38 hetes vagyok.Most épp beteg vagyok.Ugyhogy elég rosszul bírom.Minden megvan màr.Kisfiúnk lesz.Van egy lányunk már.Nagyon várjuk.Sokat hiztam.Diétára fogott a doki.Most,hogy beteg vagyok felfügesztettem a diétát.Nem habzsolok de rendesen eszem.Te kedves kérdezö.Hogy vagy?Mikorra várod a picit?
2014. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jobbulást kívánok neked!én jól vagyok azt leszámítva hogy mostanság sűrűn fáj a fejem,meg már nem nagyon bírom a hosszú sétákat,fáj utána mindenem.én március 17-re vagyok kiírva,és kislányunk lesz.
2014. febr. 16. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
En 38+4 vagyok.jol vagyok csak vizesedem.kisfiunk lesz.mindene megvan csak a szobaja nincs meg kesz.szegeny Apa meg most is azt csinalja.de mondtam h nem surgos,az elejen jobb is lenne ha egy szobaban aludnank.:-)sokat biztam,husz kg-ot.en konkretan rettegek a szulestol foleg h mar barmelyik nap johet a pici...de csak tul lesgunk rajta.kitartas mindenkinek!:-)
2014. febr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! 37+1 vagyok,kislányunk lesz! Már régen megvettünk a babának mindent,pár cuccot kellett már csak beszerezni a héten és ez miatt már nem kell aggódnunk,örülök,hogy nem az utolsó pillanatra hagytuk,mert már nem bírnám a bevásárlást. Ma voltunk babalátogatóban egy rokonnál,életemben először fogtam ilyen pici babát a kezemben és hát kicsit megijedtem. Nem csak a szüléstől,hanem ,hogy ösztönösen tudni fogom-e mi kell a babámnak.

11 kilót híztam,diétán vagyok én is .Már elég sokszor keményedek is,remélem nemsokára babázok:)

2014. febr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,36+ 3 hkm vagyok. Még nincs meg minden, de egy héten belül szerintem kész leszünk. Hamar nekifogtunk a vásárlásnak is de az elmult 2 hétben iszonyu fáradtság jött rám. Igy elmaradt a mosás pakolás. De már nem sok van.

Kiskádat kell még vennünk meg pelust ilyesmit.

Ja meg korházi cuccot összerakni. Egy adag ruha vár még mosásra, díszités,Kis rendezkedés. Takaritás mégegyszer és kész vagyok.

2014. febr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5ös vagyok azt elfelejtettem mondani hogy kislányunk lesz, és 7kgot híztam(bár az utolso mázsálás ota feljöhetett még 1)

Hálisten nagyon picit vizesedek, jo a vérnyomásom, csak vashiányom van. Ugyh szedem a vasat. Josloim néha vannak már de nem vészes még tök zárt vagyok,az orvos szerint egy jodarabig nem lessz még babázás.

2014. febr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!