Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a kombinált...

Mi a véleményetek a kombinált tesztről? Ti megcsináltattátok?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok, 2 gyermekemmel vagyok 10 hetes kismama. Nyíregyházán csináltatnám.

2014. márc. 7. 12:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Megcsináltattm,nagyon jó eredményeim lettek, sőt a korom miatt még a prenatestet is. Amondó vagyok, hogyha valaki pénzszűkében van, inkább erre költsön, mint 4D-re!
2014. márc. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

33 évesen, lombik után mi az integráltat csináltattuk, és rossz lett az eredmény (lombik, korom, túlsúly).

Evett minket az ideg, amíg el nem mentünk az Istenhegyire, genetikai uh-ra.

Ha legközelebb kisbabát várnék, egyből ott kezdenék, és inkább arra költenék, mint ezekre a becsült tesztekre.

2014. márc. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kicsit off, csak érdekesképp mutatom, mert pont most botlottam bele:

http://www.youtube.com/watch?v=YOT5-XqD1rk

2014. márc. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nem csináltattam meg, feleslegesen tartottam, mert minden eredményem rendben volt előtte (és most utána is).
2014. márc. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!