Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezd el nőni a pocak?

Mikor kezd el nőni a pocak?

Figyelt kérdés
10hkm vagyok. Semmi gasam sincs még,még csak egy kis pukli se. Ha fekve felhúzott lábakkal óvatosan megnyomom,akkor se érzek még csak egy kis gombócot se. Normális ez?Nem kellene már vmit éreznem? Első terhességem. Nem tudom mennyire függ a testalkattól,magas vagyok és közepes súlyban.
2014. márc. 11. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
27 héttől lett csak hasam, addig nem is tudta senki, hogy babát várok. Ne nyomkodjad szegényt, azért mert nem látszik még ott van szegény.
2014. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja és 58kg 170cm vagyok, és 4200g lett a babám, pedig 40. héten kb. 30 hetes terhesnek néztem ki.
2014. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Viccelsz? 10 hetesen mit vársz, hisz csak egy-két cm-es a baba. Majd 20. jét utan kezd el látszódni leginkább főleg ha első babád lesz. Igazából nekem is látványosan a 27. héttől látszódott.
2014. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb 23-24. héttől látszik. Most vagyok 26 hetes, már egyértelmű.
2014. márc. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, és ne nyomkodd :D 18 hetes vagyok, semmi nem látszik, és nem is érzek semmit. Sajnos még a mozgását sem érzem, pedig tűkön ülve várom.
2014. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :). Azért nem nyomkodtam meg nagyon nyugalom. :) Ma voltam belgyógyászati vizsgálaton,ott viszont megnyomták és mondta a drnő,h ő érzi csak még mélyebben van még nem emelkedett ki a kismedencéből. :)
2014. márc. 12. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!