Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik meddig dolgoztok? 17...

Kismamik meddig dolgoztok? 17 hetes km.

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Március közepére várom a babát, és január közepe-vége ami még szerintem belefér.
2009. dec. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Az én babám már megszületett, 8,5 hónapos, de 7 hetes koromig dolgoztam, mert állandó éjszakás műszakba voltam beosztva és kismamik nem dolgozhatnak éjszaka. Meg ráadásul rosszul is lettem egy éjjel a munkahelyemen és így inkább nem húztam tovább. Egyébként szeptember végéig akartam dolgozni, de augusztus 27.-én dolgoztam utóljára 2008-ban. Nagyon unalmas volt otthon, már néha nagyon hiányzik, hogy dolgozhassak. Persze már azért jobban telnek a napok, mert nagy a baba és sokat kell vele foglalkozni.

2009. dec. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hivatalosan 8hetes voltam mikor elmentem táppénzre. Veszélyeztetett terheskén/ikrek/, de mivel a párom vállalkozó így a munkát nem hagytam abba. Hétfőn szültem, előtte való héten még dolgoztam szinte reggeltől estig. Annyi "jó" volt, hogy nem volt kötelező csinálnom,így mikor elfáradtam akkor pihenhettem vagy akár hazamentem aludni. Ez is előfordult :)
2009. dec. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szia! én 18 hetes terhes voltam, amikor a dokim kiirt betegszabadságra, mivel a baba nagyon lent van/volt, azóta még a méhnyakam is megrövidült. most 36 hetes terhes vagyok és néha elég unalmas a "semmit tevés", de a baba a legfontosabb, lesz még az életben elég idöm dolgozni.
2009. dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

En 30 hetes kismama vagyok es a 37-dik hetig dolgozom, pontosabban februar elejeig. Nem nehez vagy stresszes munkam meg szeretem is csinalni. Pentektol mar szabadsagon leszek januar 6-ig igy pihenek egy kicsit meg az utolso nekifutas elott. :)

Mindenkinek boldog babavarast!

2009. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én a 36.héten hagytam abba a rendezvényszervezést ^^


Ada és Abi

2009. dec. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31. hétig dolgoztam
2009. dec. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36 hetesig tervezem a munkát, de ha még bírom, akkor végig dolgozok.
2009. dec. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem sajnos kirúgtak próbaidőben :( 5 hetes voltam. Azóta itthon, mert nem találtam munkát, most meg már a hasam miatt nem is fogok. Sajnos :( Nagyon dolgoznék, nagyon akarnék, de munkanélkülin kell kibekkelnem szülésig sajnos :((((((((
2009. dec. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21 hetes koromig dolgoztam,dolgoztam volna tovább is ,de jött egy torokgyuszi,meg kereskedelemben voltam,nagy boltban,a tömeg miatt megbeszéltük a főnökkel,hogy inkább már ne menjek!:(Egy hete vagyok itthon,de már uncsi!
2009. dec. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!