Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismama vagyok,...

20 hetes kismama vagyok, várom az amniocentézis eredményét. A neten most került a szemem elé, hogy egy ilyen korú terhességnél hogy történik az abortusz. Nem ártottam?

Figyelt kérdés
Megnéztem a videót,mert tisztában akartam lenni ezzel is,és nagyon megviselt a látvány.Ugye a pocakomban lévő babámnak nem ártottam ezzel hogy ilyeneket megnézegetek?Bocs a buta kérdésért,de azóta lelkiismeretfurdalásom van.
2009. dec. 15. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy ártottál!

Hol van ilyen videó?

2009. dec. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szija!20hetes vagyok énis, én még pár hetes voltam amikor megnéztem egy ilyen videót,de azon korai abortusz volt!azóta mégjobban kötődöm a babámhoz!!de azért ne nagyon nézegess ilyesmit...nem jó az neked sem..üdv
2009. dec. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A YouTube-on vannak ilyen videók,és én sajnos tavaly genetikai probléma miatt megszakittattam a 20 hetes terhességem,azért visel ez meg nagyon,mert ugye konkrétan szembesültem:( Köszönöm a válaszokat.
2009. dec. 15. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!