Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet szolizni?...

Terhesen lehet szolizni? Állószolira gondoltam.

Figyelt kérdés
A fekvőt tudom, hogy nagyon fertőzésveszélyes. Igazából régen is pattanásos volt a bőröm és a szoli nagyrészt leszárítja, ráadásul most a terhesség alatt szintén tiszta pattanás a fejem, próbálok bármit de nem használ,a szoli régen is használt.

2014. márc. 20. 15:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sétálnék én de mivel 5ig dolgozom így a napfényből már nem sok jut. Egyébként igen, épp ezért kérdeztem meg, mert máshol olvastam fertőzésveszélyes és ezért nem lehet, bár a magzatvíz felmelegszik 6perc alatt, akkor nagy a gáz, mert szeptemberben szülök és akkor nyáron meg majd felforr. Nem tudom jártok-e/jártatok-e szoliba, de 6perc alatt nincs bent forróság. Egyébként jövőhéten leszek 16hetes, akkor kéne megjönnie, és így menstruáció előtt pattogtam ki, és valószínűleg most is, mert terhesséh elején volt,h bármikor, most csak kijött vmiért, nem ettem olajos magot, így gondolom a hormonok miatt. Na mindegy, holnap már hétvége és megyünk állatkertbe, ott majd napozok kicsit, hátha segít. Azért köszönöm annak, aki normálisan válaszolt :)
2014. márc. 21. 09:42
 12/12 anonim ***** válasza:
28%
Kedves 8-as válaszoló! Nem mondtam,hogy elhagyja magát, az aki nem szolizik!!! Én sem szolizok! Viszont a kérdezőnek eddig ez segített a problémás bőrén, erre voltak itt akik felháborodtak. Akit nem érdekel,hogy hogy néz ki, na az hagyja el magát.....
2014. márc. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!