Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki arról ír, hogy...

Mindenki arról ír, hogy keményedik. Azért az is normális, hogy én nem érzek ilyet? Legalábbis azt hiszem.

Figyelt kérdés
Ezt alsóhasba kellene érezni? Lehet, hogy nekem is van, csak nem tudom?
2009. dec. 16. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem érzek ilyet! Hány hetes vagy? Én 18
2009. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én a szülés napjáig nem éreztem hogy keményedne a hasam.. Szerintem ez alkati kérdés.
2009. dec. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egesz terhesseg alatt ha 3* volt kemeny de az sem biztos hogy az volt en sem tudom mi a kemenyedes.
2009. dec. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első két terhességem alatt egyáltalán nem volt keményedésem, a harmadiknál pedig már a második trimeszter elejétől van.
2009. dec. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
32 hetes vagyok már, és örülök, hogy ezek szerint nem maradtam ki semmi "jóbol".
2009. dec. 16. 14:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szerencsés vagy:) Teljesen normális ha neked nincs ilyen gondod.

Remélem a következő terhességem alatt nekem sem fog keményedni a pocim.

Ha keményedne a hasad azt tudnád. Nekem már szinte a terhességem elejétől keményedett. Kellemetlen érzés volt nagyon. Mikor már annyi idős terhes voltam mint te már attól is keményedett a hasam ha leterítettem az ágyat.

Jó babavárást:)))

2009. dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!