Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismamák hogy vagytok...

23 hetes kismamák hogy vagytok? Hányinger, émelygés, étvágy, plusz kilók, baba mozgása - minden érdekel!

Figyelt kérdés
Nálam most ezen a héten kezdett elmúlogatni az erős és állandó émelygés és hányinger...még napközben és este is előjön, de már nem rohangálok a wc-re. A méhlepény a mellső falon van, talán ezért de még nem érzem olyan erősen a kislányom rúgásait:-)napjában többször "kidugja" magát, ilyenkor nagy dudor-szerű keletkezik a pocimon és többször érzek ilyen lüktető érzést is, meg csikizést, kaparászást...járok terhestornára, nézünk szívhangot is. Nagyon remélem hogy minden rendben van/lesz!Várom hogy írjatok!
2014. ápr. 4. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én kedden leszek 23 hetes. Jól érzem magam szerencsére, hányás és társai a 12. Hét után elmúltak. Nekem hátsófali a méhlepényem, már a 16. Héttől érzem a mozgását, amint lefekszem, egyből mozog. :) Viszont sűrűn kell pisilnem, főleg este, és sokat ég a gyomrom. Kívánós nem vagyok, eddig 2 kg-t híztam. Nincs nagy pocakom, a velem egyidősöknek szerintem jóval nagyobb. Biztosan később fog beindulni. Kislányunk lesz egyébként. Neked?
2014. ápr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekünk is kislányunk lesz:-)én eddig 3 kg híztam és jó angy a pocakom:-)igaz előtte nagyon vékoby volt a derekam és nem volt semmi hasam...lehet ezért!Imádom a nagy pocimat!
2014. ápr. 4. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Te sem híztál akkor sokat. :) Én is vékony vagyok, ezért is készültem fel nagy pocakra. De gondolom a baba így is elfér, a méretei rendben vannak. 4d-s uh-ra mentek, vagy voltatok már? Mi egy hét múlva megyünk, alig várom már hogy láthassam a pici arcvonásait!
2014. ápr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen voltunk a 12. és a 19 héten is. Fantasztikus volt!Jó volt látni a picit és alapos vizsgálati eredményt is kaptunk!Majd a 28 héten szeretnénk még menni, akkor már mozizni:-)Apukára hasonlít egyébként:-)Már most is látszottak a vonásai!
2014. ápr. 4. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!