Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Részlegesen levált méhlepény?...

Részlegesen levált méhlepény? Agykárosodás?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha 2 hete csak minimálisan táplálja a babát a lepény, mert részlegesen le van válva (15-17. hét között) annak milyen hatásai vannak a babára? A lepény csak annyira táplálja, hogy nem hal meg, de nem is nő, nem is fejlődik? Szervi eltérései nincsenek. Itt azért már elég nagy az agykárosodás esélye, nem?
2014. ápr. 8. 19:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Itt nem csak ez a gond. Így nagyon kevés eséllyel marad meg a terhesség.
2014. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tegyük fel hogy megmarad.
2014. ápr. 8. 19:57
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor nem jósolgatnék. Lehetetlen bejósolni, hogy mi lesz.
2014. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Most még csak vegetál, de az idő múlásával egyre több tápanyagra, vérre lenne szüksége, szegénykém el fog sorvadni. :( Legalábbis, laikusként ezt gondolom.

Te vagy az, aki már napok óta ezzel a témával kapcsolatban kérdéseket tesz fel?

2014. ápr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Olvastam én is a korábbi kérdésedet. Ott azt írtad, hogy biztos, hogy nem folytatódhat a terhesség, változott valami azóta esetleg, hogy most hezitálsz?
2014. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 ketteske ***** válasza:
Milyen mértékben vált le a lepény? Nekem is volt leválásom, de azt mondták, hogy vissza fog tapadni és úgy is lett. rengeteg vizet ittam es fekudtem. nalunk nem lett baj.
2014. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, én tettem már fel kérdést ezzel kapcsolatban. Nem én hezitálok, hanem az orvosok, pontosan amiatt hogy lehet hogy visszatapad a lepény, és folytatódna a terhesség. Azt mondták, hogy amíg nem tudják bizonyítani, hogy beteg a baba, addig nem csinálnak semmit. Úgy kezelnek mint egy egészséges terhességet egy rossz lelettel. Nem értem. Szegény biztos szenved ott bent, én meg itt kint. Nem értem, miért nem csinálnak valamit. Rengeteg vizsgálatra elküldtek, de olyanokra ami a szövettanból is kiderülne. Komolyan meg akarják várni mig elhal szerintetek? A másik nagy probléma hogy két hete nem fejlődik. Ha tényleg visszatapadna a lepény, súlyos agykárosodása lehet már.
2014. ápr. 9. 07:54
 8/15 anonim ***** válasza:

AZért nem tesznek semmit, mert erre ebben a helyzetben nincs lehetőségük sajnos. Valóban előfordul, hogy a lepény teljesen visszatapad, és nem okoz a fejlődésben elakadást, ahogyan ennek az ellenkezője is előfordul...


A 15. héten már törvényileg nincsen lehetőség arra, hogy hipp-hopp úgy határozzanak, megszakítják a terhességet.



A picid nem szenved, ezen ne töprengj.



A legjobbakat kívánom Nektek, borzasztó a bizonytalanság, de tarts ki!

2014. ápr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ki fogok tartani! Bíztatni fogom a babámat, igazi kis harcos, és túl fogja rendben vészelni a dolgot! Amikor pedig megszületik, és majd nagyobb lesz, elmesélem neki, hogy mekkora harcos.
2014. ápr. 9. 10:35
 10/15 A kérdező kommentje:
Mi leszünk a biztató kivétel.
2014. ápr. 9. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!