Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyöngyösön szülök VIP szobát...

Gyöngyösön szülök VIP szobát szeretnék. Van valakinek véleménye róla?

Figyelt kérdés
3. babómat várjuk, a férjem szeretné, ha egyedül pihenhetnék, nyugodt körülmények között, de remélem, hogy a babám végig mellettem lehet. Van valami infótok róla?
2014. ápr. 11. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem csak általában a vip szobákról: semmi értelme, a legtöbb kórházban papírvékonyak a falak, ha bömböl melletted a másik szobában úgysem fogsz tudni pihenni.
2014. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló. Láttál Te már VIP szobát közelről egyáltalán? Nem hiszem.

Kedves Kérdező! Én VIP szobában voltam, de nem Gyöngyösön, hanem Jászberényben, de ezek azért mindenhol elég hasonlóak. Minden pénzt megért, az biztos.

2014. ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
januárban szültem,nem vip-ben voltam ugyan,de én is gondolkodtam rajta,ezért megnéztük.A baba mképpen veled lesz,mivel rooming in rendszer van...a vip szobák 5és 10ezerbe kerültek,a 10ezresben egy hozzátartozó is veled aludhat.Én nem bántam meg,h nem kértük,nem volt vészes forgalom,max 2-en voltunk egy szobában,simán pihentem..(ez persze szerencse kérdése is)
2014. ápr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, láttam illetve a védőnő is megerősítette ezt. de persze biztos hogy van olyan magánklinika vagy kórház ahol nem így van. nálunk így van.
2014. ápr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én voltam a vip és a sima szobában is. Először a sima szobába kerültem, mert mikor szültem foglaltak voltak a vip szobák. Nem bántam, mert max hárman voltunk a szobában, sőt a végén egyedül voltam a hatalmas kórteremben :), az utolsó 2 napot már a vip-ben töltöttem. Az azért komfortosabb volt, nyugodtan zuhanyzás egy komfortos zuhiban, bármeddig bejöhetett a párom (igaz 2 szülésznő nagyon rendes volt és mikor ők voltak szolgálatban este a sima szobába is bejöhetett beöltözve a párom, de ez elvileg ugye nem engedélyezett). Igazából a sima szoba annyiból jobb, ha nem tömve van, hogy beszélgethetsz a többi kismamával, de amúgy lehet pihenni (de mondom nekem itt is szerencsém volt, mert nem sokan voltunk együtt és ráadásul egyikünk babója sem volt sírós). Most a másodiknál szintén tervben van a vip szoba, de itt inkább már a kisfiam miatt, hogy ő is nyugodtan bejöhessen. Viszont ha megint úgy alakul hogy foglalt lesz mikor épp szülök, hát valahogy azt is kibírjuk majd :)

Egyébként ha meg szeretnéd nézni, illetve érdekelnek részletek keresd Sárosi Ágit, ő intézi ezeket az ügyeket. Mi is úgy voltunk benn, hogy írtam neki, aztán telefonon megbeszéltünk egy találkozót és végigvezetett.

2014. ápr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, meg fogom nézni és csak azután döntök..
2014. ápr. 12. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!