Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van akár csekély esély a...

Van akár csekély esély a terhességre?

Figyelt kérdés
Párommal mindig védekezünk, gumival. A baj csak az, hogy hiába vesz nagyobb méretet.. az is kicsi rá, így sokszor előfordult, hogy lejött a gumi, természetesen idő elteltével vettük észre, ez többször is előfordult (viszont soha nem ment el bennem). Ez 2 hónap alatt többször is előfordult, márciusban 2 alkalommal, februárban 3-4x is :-( a menstruációm megjött bár februárba késett .. 8 napot.. Január 21.-én volt meg utoljára és legközelebb rá 35 napra jött meg majd márciusban 27 napra, tehát kis késéssel de menstruáltam. Mivel ennek ellenére aggódtam csináltam egy terhességi tesztet, viszont este csináltam és negatív lett. Ezek a tényezők mellett van okom aggódni a terhesség miatt?! A utolsó balesetre 3 hétre teszteltem.
2014. ápr. 11. 16:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Előváladék-menstruáció és egy este csinált negatív teszt? Lassan már beképzelem.. :-(
2014. ápr. 11. 16:31
 2/2 anonim ***** válasza:

Nemhiszem, hogy ennyitől baba lenne... A stressztől, hormonproblémáktól késhet inkább. 3 hét után esti teszt is kimutatta volna.

Valami megoldást találjatok, mert így mindig az aggódás lesz.

2014. ápr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!