Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt álmatlanság?

Terhesség alatt álmatlanság?

Figyelt kérdés

11 hetes vagyok, és néha éjjel órákig fent vagyok, nem tudok vissza aludni. Pedig nap közben fáradt vagyok, akkor is, ha alszom éjszaka, valamiért mégsem megy az elalvás éjfél előtt, és pl. ma éjjel is 1-4-ig fent voltam.

Az előző terhességemnél is így voltam, csak kíváncsi vagyok, hogy másnál is van ilyen?


2014. ápr. 12. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok. Nálam most a vége felé van ugyanez.
2014. ápr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mind a két lanyomnal ugyanigy az álmatlanság gyötört! 2diknal sokkal borzalmasabb volt a 16dik héttől! Akupunkturat próbáltam ki alvaszavarra és ha hiszed ha nem úgy aludtam mint akit leutottek!:-D Kitartás! Probaltal levendulas fürdőt? Ami még engem ellazitott a dm-es babylove esti furdetoje levendula kivonattal! Lanyomebol használtam! :-D
2014. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!