Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 4d-s ultrahang vizsgálato...

Ha a 4d-s ultrahang vizsgálaton az ott levő dokinak nem lenne feladata felírni gyógyszert, ha ott derül ki, hogy a méhlepény érett?

Figyelt kérdés
mert így, csak 1 hónap múlva a terhesgondozó írt fel és már rég szedni "kellett" volna
2014. ápr. 15. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem,neked kellett volna előbb elmenni orvoshoz.
2014. ápr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ha nem megyek 4d-sre(fizetősre) ki sem derül sztk-son nem is nézték, mert alig van UH pl a 30. hét után, csak 36 hetesen van (1,5 hónap! múlva)amikor egyesek már szülnek, lehet pont ezért..

a terhesgondozásra szintén még 30. hét után is 5 hétre hívják be az embert

2014. ápr. 15. 18:32
 3/7 A kérdező kommentje:

és ezt a maszektől kapott lapot lobogtattam, erre írták fel

szóval ha ne adj isten nem megyek a 4d-sre nem is tudnék róla sem én, sem az orvosok.

2014. ápr. 15. 18:33
 4/7 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem a 4d-s doki, miért nem írt fel rá semmit? vagy legalább miért nem javasolt, hogy mondjam a terhesgondozáson, amikor tudta, hogy ott nem néznek méhlepényt. majdcsak szülés előtt 36. héten.
2014. ápr. 15. 18:35
 5/7 A kérdező kommentje:
és fizetős orvos...csak ezért érdekes
2014. ápr. 15. 18:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mit kaptál rá?
2014. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Doxium


láttam itt, hogy ez szokásos, többen kapták már méhlepényre, hol ödémára is, hol erre-arra

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=doxium&sbmt=..

2014. ápr. 15. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!