Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap óta hasmenésem van,...

Tegnap óta hasmenésem van, nem állandóan, de ha eszem vagy iszom valamit. Mit vehetek be rá? 29+5 kismama

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs mitől, csak nekem van, sem a fiamnak sem a páromnak, ugyanazt ettük ittuk. Lósóska tea és széntabletta van itthon.
2014. ápr. 16. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Reszelt alma, reszelt sárgarépa.
2014. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasmenés sokszor a szedett (?) magnézium miatt van, de lehet hormonális oka (mint a gyakoribb székrekedésnek) ill. van, aki szimplán így reagál az egyre erősebb magzatmozgásokra.

Széntablettát (lásd betegtájékoztató) tudtommal lehet szedni terhesen, és érdemes is, ha valami romlott ételre gyanakszol (vizes, görcsös, hányingeres tünetek). Lósóskát nem tudom.

Plusz próbálj meg pár napig diétázni, kerüld a túl héjas, rostos, magvas, zsíros és tejes ételeket.

2014. ápr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem szedek semmit, magnéziumot sem. Üdítőre gyanakszom, de ahhoz már sokáig elhúzódik. Egyébként igen, görcsös a hasmenésem és nagyon kellemetlen :/
2014. ápr. 17. 08:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy a nőgyógyásznak, háziorvosnak szólni kéne...
2014. ápr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!