Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes az exem, mit tegyek?

Terhes az exem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
terhes, és egy másik csávóval van.. ő úgy fogja fel mintha semmi nem lenne.. fordulhatok bírósághoz vagy hasonló? segítséég!!!

2014. ápr. 21. 22:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az nem igazan szamit,hogy te mit gondolsz...akkor kellett volna esznel lenni,amikor felcsinaltad.Az meg tok mindegy ki milyen papirt mutogat,en is tudok barmilyet szerezni...vedekezni kellett volna.
2014. ápr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen már diagnosztizálták nála, hogy meddő???

Hogyhogy? Nincs méhe vagy mi? Mert egyébként annak kimondása, hogy valakinek nem lehet gyereke elég hosszadalmas procedúra, sok-sok vizsgálattal!

2014. ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Micsoda hasonlóság! De érdekes!


Ha a fejed tetejére állsz sem akadályozhatod meg, hogy a gyereked megszülessen, ha a csaj megszüli.

2014. ápr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
én tettem fel azt a kérdést is..
2014. ápr. 22. 13:53
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok

Ezt most akkor nagyon bebuktad! Sajnos semmit nem tudsz tenni, ha a lány tényleg terhes és megtartja a babát. Elhiszem, hogy 17 évesen nem akartál apa lenni, de aki nemi életet él, annál ez benne van a pakliban! Gondolom most egy életre megtanultad, hogy amíg nem szeretnél (újabb) gyereket, addig MINDIG védekezel! Félreértés elkerülése nélkül: a védekezés azt jelenti, hogy gumit húzol a fütykösre mielőtt berakod a barátnődbe és végig rajtad is marad. Az "időben kiveszem" és "mielőtt elmegyek felhúzom" nem védekezés, kb. annyi esélye van a terhességnek, mint amikor egy 18 éves lány azt mondja, hogy "nem lehet gyereke"... Remélem érted. Amúgy az előzményeket figyelembe véve én megkérdőjelezném a lány terhességét, ha pedig tényleg terhes, akkor azt, hogy valóban a tiéd-e.

Amit most tehetsz: jól gondold át, hogy mikor együtt voltatok biztos, hogy csak veled feküdt-e le. Ha igen, vagy kísérd el egy kivizsgálásra, vagy kérj "hiteles" orvosi papírt a terhességéről, hogy mennyi idős, ebből lehet következtetni arra, hogy mikor érhetett teherbe, tehát, hogy tényleg abban az időben, mikor veled volt. Ha 90%, hogy a tiéd és megtartja, akkor nem tudsz mit tenni, fizetheted a gyerektartást amikor elkezdel dolgozni, hacsak a lány nem talál valakit, aki nevére veszi és sajátjaként neveli tovább... Nem tudod ráerőszakolni az abortuszt ha ő nem akarja!

2014. ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
az a baj , hogy már csak interneten tartjuk a kapcsolatot, és nem tudom rávenni hogy menjen el vizsgálatra ..
2014. ápr. 22. 16:19
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkor vársz, előbb-utóbb úgyis kiderül, hogy gömbölyödik-e a pocak. Ha nem, akkor megnyugodhatsz. Ha igen, akkor majd később próbálkozol kideríteni, hogy a tiéd-e. Azért szerintem kérdezz rá konkrétan, hogy tényleg terhes-e, ha igen, akkor azt, hogy tuti, hogy a tiéd-e és mik a szándékai, mik a tervei a babával. Ha neten tartjátok a kapcsolatot, akkor annak írásos nyoma van, mentsd el a levelezést, sosem tudhatod mikor jön jól. A szüleid mit szólnak hozzá egyébként? Gondolom nekik sem mindegy, hogy mikor lesz unokájuk és milyen módon, lehet, hogy tudnak segíteni, hogy tisztázhasd a lánnyal a dolgokat.
2014. ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!