Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyi időm van még?

Szerintetek mennyi időm van még?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok, méhlepény jó állapotba, nagyon vizesedek (bokám semmi, kezeim se jobbak) babó befordulva, becsült súlya 3200g, mozgásai sem olyan intenzívek már,jóslóim vannak néha...
2014. ápr. 22. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:

maximum 6 hét

ezt így nem lehet megmondani előre, bármikor beindulhat, de túl is hordhatod

2014. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jah és hasam nagyon lent van már és keményedik is persze.
2014. ápr. 22. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:
ezek természetes velejárói a terhességnek
2014. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia 39 hetes vagyok, baba befordulva 26 hetes kora óta! Jóslóim vannak már 3 hete, frontváltozáskor pedig mensis görcseim. Elsö gyerekemmel ilyesmik nem voltak csak megjöttek a fájások 5 napos túlhordás után ès megszültem 1 napos vajúdás után. Sosem lehet tudni mikor fog a szülès beindulni. Ha eljön az igazi ideje, ne fèlj tudni fogod!! De 36 hetesen mèg van hátra nèhány heted ne aggódj..
2014. ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Be voltam vizesedve, a baba 27hetes befordult. 40+5-re szültem mégis.

37. Héttől bármikor.

Nyugi, megérzed mikor jön...semmivel nem lehet összetéveszteni;-)

2014. ápr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma voltam CTG-n beszélgettem a szülésznővel. Annyit mondott hogy túlhordani nem fogják engedni, mivel a vérnyomásom is kissé magas és pajzsmirigyes is vagyok. 1-2 hetet mondott nekem maximum.Hát majd kiderül, de köszönöm a válaszokat.
2014. ápr. 23. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!