Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik az elsö terhességük...

Akik az elsö terhességük alatt kibírhatatlanok voltak, azoknál milyen volt a második?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból... Én egy sereg terhes nönél is rosszabb voltam egyedül... A párom is meg anyukám is "megkértek" hogy a következö alkalomnal ne kelljen asszisztálniuk.. ?

Vajon gáz leszek ismét, ha odakerülünk..?


2014. ápr. 22. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:

igen, sajnos nagy valószínüséggel elviselhetetlen leszel most is.

Sajna tapasztalatból mondom, én már magamat se tudtam elviselni...

2014. ápr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A parom azt mondta ha a kovetkezo terhessegem alatt is olyan leszek mint amilyen voltam inkabb szombat-vasarnap is dolgozni fog :D
2014. ápr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan leszel, hisz az nagyrészt rajtad múlik. Minél később menj táppénzre akkor fáradtabb leszel, elfoglalod magad és nem lesz időd hülyének lenni.
2014. ápr. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem az elso trimeszterben volt kb egy honap amikor nem voltam onmagamam. A masodik terhessegem alatt nem volt ilyen, a ferjem nagyon boldog volt.:)

2014. ápr. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem az elsőnél semmi gond nem volt, most a másodiknál, viszont azt mondja a férjem, hogy mint egy sárkány! :)
2014. ápr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél egy kész Buddha szobor voltam. A másodiknál... egy tucat sárkányt lepipáltam! Sosem voltam egy házsártos típus, de valami a másodiknál nagyon megborult bennem. (Anyósom szerint pánikoltam, mert az elején véreztem, féltünk, hogy elveszítem a babát.) Valószínűleg igaza volt, mert miután megszületett a kicsi, mint akit kicseréltek, újra önmagam voltam.
2014. ápr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is véreztem most a másodiknál. lehet, hogy rám is az is hatással van.
2014. ápr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!