Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhes vagyok és még...

26 hetes terhes vagyok és még mindig erős hányingerrel küzdök! Mikor lesz már vége ennek?

Figyelt kérdés
Már olyan dolgok megfordultak a fejemben,hogy le sem merem írni :( soha többé nem akarok terhes lenni és ha lehetne,most sem vinném végig a 9 hónapot. Reggeltől estig folyamatos hányingerem van,egy nap legalább 5-10x hányok. Néha pár percre megjön az étvágyam,akkor gyorsan bekapok egy pirítóst (semmi mást nem bírok megenni),de még be sem tudom fejezni és már jönne vissza :( eddig 3x voltam kórházban,ott valamivel jobb volt a helyzet,kaptam b6 vitamint és infúziót. Van egy 2 éves kisfiam és hihetetlenül mardos a bűntudat,hogy nem tudok vele foglalkozni. Napközben családi napközben van,este pedig a férjem rendezi,ahogy minden mást is. Nem tudok főzni,nem tudok sütni,rosszul vagyok a szagoktól,nincs erőm élni sem. Kérlek adjatok tanácsot,öntsetek belém egy kis lelket,mert én ezt már nem bírom. Miért van még mindig ilyen durva hányingerem? Az orvosok sem tudják megmondani,csak annyit,hogy kitartás,a szüléssel legkésőbb vége lesz... Ha belegondolok,hogy még hónapokig így kell léteznem,nem bírom,feladom. Meg sem fogom tudni szülni a gyereket :(
2014. ápr. 23. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!En is igy voltam.Kb az utolso 2honapban nem. Elotte sok gyogyszert kiprobaltam,de megoldast csak az jelentett,hogy reggel 8-ra mentem a nogyogyaszhoz,bekototte az infuziot,az lefolyt kb 1ora alatt,de utana az egesz nap elviselheto Volt.
2014. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni de 36 hetes vagyok es meg mindig hanyok :(
2014. ápr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nálam az elsőnél volt így, tehát az jobb volt abból a szempontból, hogy nem volt legalább nem vettem a lelkemre a másik gyerkőc sorsát

nem tudlak semmivel biztatni, nekem a 8. hónapban múlt el, addig csak feküdni tudtam, ha felemeltem a fejem, már hánytam is

én csak egy bizonyos trappista sajtot tudtam enni, azt ritkábban küldte vissza a gyerek, az összes többi kaját azonnal, ahogy Nálad is, még meg sem ettem, már jött is vissza

csak a túlélés van, én is arra játszottam és megfogadtam ,hogy soha többet terhesség, aztán amikor megszületett már másként gondoltam, a másodikkal már "csak" 6 hónapig hánytam szintén napi 8-10 alkalommal, akkor féltettem a kicsi lelkét, mert köztük csak 17 hónap van, szüksége lett volna rám, de én sem tudtam vele foglalkozni

kitartás, tényleg csak ez van

minden jót

2014. ápr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia ! Sajnálom a dolgot. Nekem is hasonló a helyzetem. Bár én még csak a 20. hétnél járok ( 1 hete valamivel többet tudok enni,akár egy egész szendvics is megmarad bennem ) Kórházban nem voltam hála az égnek,de fenyegettek vele. Én nagy kajálással nem is próbálkozok. Reggel felkelek savat hányok ( a nyelőcsövem brutál állapotban van nagyon fáj ha nyelek,gondolom a sav szétmarta már ). Délelőtt max joghurtot eszek,a tejes dolgok nyugtatják a torkom és a gyomromat is. Próbálkozz natur dolgokkal. Szóval én délután szoktam leginkább próbálkozni evéssel. Nagyon lájtosan,krumplipüré,főzelék,leveske ( figyelve a folyadékra mert 2x is kiszáradáshoz közel voltam ). Szóval a levesek beváltak ( ha hányok akkor is jobb ha folyadék jön vissza rendes kaja helyett ). Eddig 8 kg-t fogytam,most úgy érzem magam mintha bulemiás lennék és kezdek egy csontvázhoz hasonlítani pocakkal :) A vitaminok se segítettek,sőt amikor bevettem a MgB6-ot attól még inkább hánytam. Te szedsz vitamin ? lehet hogy annak van valami extra ritka mellékhatása ? Rám is furcsán nézett a védőnő amikor mondtam neki. Neked is a folyadékpótlást javaslom elsősorban !!! Ha kell igyál meg 6 litert abból ha ki is jön 1,5 liter tuti bent marad és akkor a napi min. már teljesítve van ( nálam ez vált be ) csak a natur csapvíz,semmi ízesítés vagy szénsav !!! Továbbá pedig a krémlevest nyomasd,pépezd ahogy tudod mintha Te lennél a baba :) Idővel talán jobb lesz. És a tápanyag ha megfelelő mennyiségű-minőségű akkor nem lesz gond. Jah és nekem a nem bolti hanem bio meggy és barack befőtt is bevált ( jéghidegen ). Kitartás !!! és éltessen a tudat,hogy a baba egészségéért mindent kiállunk :)
2014. ápr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!