Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanácstalan vagyok. Mit...

Tanácstalan vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

15hetes kismama vagyok.

Van egy 4éves kisfiam.

A párommal megromlott a kapcsolatom, nem tudom mi történt vele,egyszerûen egyik napról a másikra otthagyta a munkáját, nem érdekli semmi.Csak fekszik,meg csavarog a haverokkal.

Szeretnék lépni valamit,de fogalmam sincs hova menjek.

A családomhoz nem tudok menni.

Nem szeretném,hogy a gyerekeimet intézetbe vigyék.

Mit tegyek?


2014. ápr. 26. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért, nincs jövedelmed?

Ha van, irány egy olcsó albérlet, gyerektartásra beadni a kérelmet és lehet, hogy a párod is magához tér akkor. Anyaotthonba nem kerülnél be olyan egyszerűen, hosszú a várólista!

2014. ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már nincs munkahelyem sajnos.
2014. ápr. 26. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyire durva a helyzet? mióta tart ez? mert azért két gyerekkel nem kéne ilyen "elhamarkodottan" dönteni hogy költözni szeretnél. nem beszéltél még vele?
2014. ápr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elegem van belöle, vele nem lehet beszélni, mert ha elkezdem neki magyarázni a dolgokat, én vagyok a sz@r.
2014. ápr. 26. 12:16
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, a gyerekkel hogy viselkedik? mennyi az esélye hogy van valakije? vagy csak épp lázadó korszakát éli?
2014. ápr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A gyerekkel se nagyon foglalkozik.
2014. ápr. 26. 13:36
 7/7 anonim ***** válasza:
hát ha tényleg ennyire reménytelen akkor azt csinálnám hogy egy időre elköltözök. a családhoz 1-2hétre sem tudnátok menni? ha annyi idő alatt nem változik valamit akkor mehettek külön albérletbe...de először annyira fixen nem költöznék el, hátha egy kis hiány felébreszti végre.
2014. ápr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!