Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális terhesség esetén?

Ez normális terhesség esetén?

Figyelt kérdés
Lassan egy hete meg kellett volna jönnie, teszteltem is 2 egyértelmű pozitívat, a melleim szemmel láthatóan megnőttek (ezt a szüleim szúrták ki)viszont eddig nem voltam mensi szerű aprócska görcsök, most már vannak. Nagyon aprók, és nem folytonos. Ez normális? Félek, hogy mégis csak meg fog jönni. Ja és nem tudom, hogy ez össze függ-e de, kb fél hete fáj a fogam és a fél fogsorom. Voltam vele fogdokinál, aki ideiglenes tömést rakott be, mert azt mondta, hogy az első trimeszterben nem ajánlatos az érzéstelenítő. Ez lehet össze függésben az esetleges terhességgel? köszi előre is a válaszokat.

2014. ápr. 26. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
2 pozitív tesztnél te nem esetlegesen vagy terhes.... Igen normális az a mensi szerű érzés.
2014. ápr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és azt kihagytam,hogy a pozi teszt óta gravidát szedek.
2014. ápr. 26. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha enyhébb szurkálásokat, kisebb görcsöket érzel, az normális, nő a méhed. Magnéziumot lehet rá szedni.
2014. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt a terhesség elején több napig megfog jönni érzésem, tényleg olyan, mintha meg fogna jönni, de aztán elmúlt, kb 4-5 nap volt talán.

Még nagyon az elején vagy a terhességnek bármi lehet ezt te is tudod, de normális ez a megfog jönni érzés, hidd el pár nap és elmúlik, aztán lehet jön majd más tünet :)

2014. ápr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!