Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatviznek van illata?...

Magzatviznek van illata? Hogyan tudom meg különböztetni?

Figyelt kérdés
Nem règ tapasztaltam a fehèrnemümön (fekete) egy elèg nagy foltot nem làttam hogy lenne szine,nincs szaga,semmit nem èrzek màrmint görcs ès hasonlok! Mit gondoltok? Akinek volt szivàrgàsa volt vele jàro görcs akàrmi amiböl tudta hogy baj van? Kissè aggaszt! 27 hkm

#görcs #magzatvíz #szivàrgàs
2014. ápr. 27. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt olvastam êdeskês az illata. Nekem mindháromszor repesztettêk a burkot, de nem êreztem semmi szagot. Ha továbbra is szivárog szerintem menj be a kórházba.
2014. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem a 25. héten volt ilyenem 1 hétig. Elvileg a magzatvíz színtelen, szagtalan...

Itthon is leteszteltem és az orvos rám nézett, csak folyás volt.

2014. ápr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem magától repedt a burok. szerintem jellegzetes illata van.nem is tudom mihez hasonlítsam, számomra nem volt édeskés illata. inkább olyan lúgos volt, semmivel össze nem téveszthető. teljesen tiszta volt a magzatvíz.
2014. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem magzatvízelfolyással kezdődött a szülésem. Az én magzatvizemnek rettenetesen édes illata volt, még hetekig éreztem később is, annyira beleitta magát az orromba. Amikor szülés után beszélgettem a többi anyukával, mindenki azt mondta, hogy az ő magzatvizük teljesen szagtalan volt.
2014. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárban lehet kapni szivárgást jelző betéteket, vegyél egyet. Ha magzatvíz, el fog színeződni a betét.
2014. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem az első gyerekkel elfolyt a magzatviz, nagyon jellegzetes illata volt, egyből tudtam, hogy ez az! Párszor előtte nálam is volt nagyobb mennyiségű folyás, illetve nyáron a 40 fokokban sokszor annyira megizzadtam a hajlatokban, hogy azt hittem, szivárog, de nem az volt.
2014. ápr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Zuhanyoztam ès azota teljesen szàraz vagyok,a babàm mozgolodik nem fàj semmim szoval most nyugi van de holnap reggel megyek a hàzi orvosomhoz ès egyuttal meglàtogatom a nögyogyàszatot is!
2014. ápr. 27. 23:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Azóta nincs semmi? Irj ha hazaêrsz :)
2014. ápr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a doki, hogy ha szivárogna, arról ismerhetem fel, hogy jellegzetes édes illata van. Első babámmal burokrepesztés volt, nem igazán emlékszem az illatokra, szagokra olyan ijedt voltam.
2014. ápr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A magzatvíz édes illatú, és ezért felismerhető, főleg ha erősen folyik. Akinek repesztenek, az a kórházszag miatt nem érzi, de akinek magának kell felmosnia, az nem mondja, hogy szagtalan. Van egyébként betét a kimutatására.

Van, hogy vizeletcsöpögés, van, hogy hüvelyi folyás, mindkettő belefér ebben a terhességi korban.

2014. ápr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!