Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Huszas éves elején járó...

Huszas éves elején járó kismamák, beszélgetünk?

Figyelt kérdés

Ki, hogyan éli meg a terhességet?

Tervezett baba volt vagy sem?

Hány hetesek vagytok?

Kisfiút vagy kislányt vártok?

Párotokkal milyen a kapcsolatotok a teherbeesésétől?

Mióta vagytok együtt?



2014. máj. 1. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia mi nem terveztuk,csak becsuszott. Jol viselem meg nem vagyok rpsszul,magneziumot es terhesvitamint szesek.

a parom meg semminek nem orult ennel jobban,2eve vagyunk egyutt

22 vagyok es 6hetes :)

2014. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

szia. én 23 éves vagyok és 25 hetes terhes.

a párommal 3 éve vagyunk együtt, nem mondom hogy terveztük, de nem is tettünk ellene, tehát jöjjön ha jönni akar elven voltunk :) kisfiúnk lesz. aminek nagyon örülök, mindig is fiús anyának képzeltem magam, vagy legalábbis hogy elsőre fiam lesz. a párom azt mondta hogy örül hogy fiú lesz de így bánja hogy nem kis lány, ha meg lány lenne azt bánná hogy nem fiú :)

nagyon jó terhesség. eddig legalábbis. nem voltak rosszulléteim talán 1-2x émelyegtem. szúrások és feszüléseim vannak, ahogy növekszik a baba de ez természetes végül is átrendez belül mindent :)tehát innen lesz izgi hogy mennyire visel meg. a kapcsolatunk előtte is jó volt, most talán kicsit csodálva vagyok :) tehát teljesen jól megvagyunk, egy héten belül házasodunk, előtte is terveztük, de a pozitív teszt után a párom kijelentette hogy össze kéne házasodni, két tanús esküvő lesz, olaszországi úttal. úgy hogy semmi panaszom nincs semmire.

2014. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia. Mi szerettünk volna gyereket, de nem gondoltuk h ilyen hamar sikerül. A párom nagyon örül neki, de azért észrevenni rajta h még fiatal (25). Sok a haver és nagyon fontosak :/ de remélem h ha megszületik megváltozik. Fiút várok, 14 éves korom óta vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást. A miénk olyan „örök szerelem” szerintem :) 39 hetes vagyok. Úgyhogy nemsoká vége a terhességemnek :) 21 éves vok.
2014. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én 23 éves vagyok,bár mire megszületik a babó, addigra a 24-et betöltöm. Mi sem terveztük különösebbenn, de úgy voltunk vele, h jőjjön, ha jönni akar, mi várjuk. Kicsit meglepődtünk mi is, mert hamarabb jött össze, mint gondoltuk, de nagyon örültünk neki. Mi kb másfél éve költöztünk össze, de már régebben is ismertük egymást.

A terhességet már egész jól viselem, elmúlt a hányás, az erős hányinger...Nagyon jó a kapcsolatunk, eddig is tökéletes volt, de most valahogy sokkal jobban kötődünk egymáshoz, mintha varázsa lenne az egésznek. Még sajnos nem tudjuk a nemét, már nagyon kíváncsiak vagyunk, de én kisfiút érzek. Azt mondta a doki, h 3 hét múlva kontrollon már látható lesz a neme is. Holnap töltsük a 15. hetünket :)

És Te kérdező?

2014. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

24 vagyok. Kedden megszuletett a picilanyom :-)

Mire volnal kivancsi kedves kerdezo? :-)

2014. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 23 vagyok, mire megszületik, 24 leszek. Ez a 19. hét, kislányunk lesz. A férjemmel 7 éve vagyunk együtt, lassan 1 éve házasok is. Tervezett baba volt, bár meglepődtünk, hogy ilyen hamar sikerült. Annyi rosszat hallani, nem gondoltuk, hogy az első hónap sikeres lesz. Nem mindig volt problémamentes a terhesség, az elején párszor bevéreztem, de szerencsére a babának nem lett baja. Aztán veszélyeztetett lettem a pajzsmirigyem miatt, de még dolgozom, valószínűleg 1-1,5 hónapot, amíg mindent elrendezek a munkahelyemen.

A férjemmel a kapcsolatunk talán még jobb, mint korábban volt, amit nem gondoltam volna, mert eddig is remekül megvoltunk.

Veled mi a helyzet, kérdező?

2014. máj. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 23 éves vagyok,május 20 körülre várjuk a babát;elvileg kisfiú lesz.Tervezett baba.A Párom nagyon szerette volna,vagyis ő 3-at is akár,én soha nem akartam előtte gyereket,így "kompromisszumként" egy gyermekünk lesz. :-)

Lassan 5 éve élünk együtt;2 éve terveztük a pici érkezését.Nekem nagyon bonyolult volt,mert előtte olyan orvost kellett találnom,aki elvállal,mert gyermekkori trauma miatt soha nem szülnék gyermeket természetes úton.

Mostanra (talán) sikerült.Biztos majd csak utána lesz nyilván,most parázok,hogy tényleg minden jól alakuljon.

A 36.hét legvégén vagyok.Esküvő így halasztódik,mert márciusban lett volna,de rengeteg pénzbe kerül így összességében minden,(részben) ezért is elhalasztjuk legalább egy évvel.

Nálunk egy "gond" van csak,hogy messzire élünk a családjainktól és így elég nehéz lesz össze egyeztetni a látogatásokat.(számomra nem probléma mondjuk,de ők másképp vélekednek)

2014. máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Rea25 ***** válasza:

SZia Én 21 voltam mikor született a lányom akkor 4 éve voltunk együtt a párommal nem terveztük ,de örültünk neki :) .Most 27 éves vagyok és szerdán leszek 21 hetes a második babával ..kisfiú lesz az első terhesség sokkal könnyebb volt mint a mostani ,de mindenki máshogy viseli:)

most leszünk 10 évesek a párommal

2014. máj. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én 21 éves vagyok, és most 25 hetes. Nem terveztük a babát, meglepetésként érkezett, és őszintén szólva először nagyon megijedtünk, de az első sokkot kiheverve nagyon nagyon örülünk neki, és most már a szüleink is (nekik azért egy kicsit tovább tartott megemészteni). Úgy a 14. hétig nagyon étvágytalan voltam, mostanában pedig gyakran fájdogál a derekam, ezen kívül jól viselem a terhességet, sőt, igazából imádom :) Úgy tűnik, kislányunk lesz. A párom már nagyon várja, azóta úgy látom, kezd egy kicsit felelősségteljesebben gondolkodni, mint előtte. Mi még nem élünk együtt, de házfelújításban vagyunk, 1-2 hónapon belül be tudunk költözni, már alig várom. Egyébként 9 éve vagyunk együtt. Ó, és tegnap kaptam egy meseszép babakocsit, már most imádom :)
2014. máj. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy írtatok! :)


Kíváncsi nem vagyok semmire, hisz mindenki magánélete "titok" úgy mond :) Szimplán csak beszélgetnék hasonló korú és helyzetben járó kismamákkal. Legalább az idő is gyorsabban telik illetve tapasztalatokat is könnyedén cserélhetünk :)


Szerencsére én már nagyon jól viselem a terhességet. Egyedül az első 12 hét volt a legrosszabb, iszonyatosan gyötörtek a rosszullétek, egyszerűen semmit sem tudtam megenni néha még meginni sem. A második és harmadik trimeszter maga az álom, hisz nem volt és most sincs semmi problémám, semmim sem fáj.

Nem mondanám, hogy tervezett volt a baba de azt sem, hogy nem, hisz úgy voltunk a vőlegényemmel, hogy ha jönni akar akkor jönni fog :)

A kapcsolatunk ugyan olyan, mint a terhesség előtt volt, talán még jobban összekovácsolt minket, tehát 100%-ból 100%-os. Harmonikus és kiegyensúlyozott minden. 5 és fél éve vagyunk együtt, elég régóta együtt élünk, nem régiben volt az eljegyzésünk. Az esküvőt jövőre tartjuk, sajnos az építkezés miatt az anyagiak nem engednék meg, hogy idén tartsuk.

Nagyon várjuk már a pici lányunkat. Már szerencsére a barátok, ismerősök és a rokonság, család is elfogadta a helyzetet.


Egyébként 20 éves vagyok és a 32. hétben járunk.

2014. máj. 4. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!