Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Klion kúptól normális lehet...

Klion kúptól normális lehet kis vérezgetés terhesség alatt?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok és a dokim írta fel. Tegnap volt egy kis rózsaszínes. Nagyjából elmúlt és a babát is érzem mozogni, de nem tudom, hogy folytassam e. Mivel karacsony és hétvége is van, nem akarom a dokimat hívni. Szerintetek? Hasonló tapasztalat esetleg?
2009. dec. 27. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is használtam azt a kúpot terhesen,de nekem nem volt ilyen problémám.Szerintem nem jó ha bevéreztél,inkább hagyd abba és minél előbb menj dokihoz,ezzel nem szabad játszani.Meg mivan akkor ha felhívod a dokidat,ezért nem fog szólni,hisz az a dolga,meg mond meg neki,hogy megijedtél.Ennyi.
2009. dec. 27. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit felcsípte a hámsejted, ennyi. Ha a doki írta, akkor fertőzés van, amit kezelni kell. Miattad, és a babuci miatt is. Nekem is kellett egyszer kúpozni, és nekem is kicsit felcsípte, picit rózsaszínes vérzés volt, de más semmi baj nem. Szerintem csináld végig nyugodtan a kezelést, ez a vérzés nem a méhből jön. Onnét erősebben jönne, és pirosan. Ez csak megszínezte a hüvelyváladékod.
2009. dec. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia!Én is igy jártam kb 2 hete.A 6.napon reggel volt rózsaszines nyálkám.Pont rendelt a doki elmentem,és kiderült hogy teljesen fel van marva a hüvelyem a sok folyástól és a kúptól.Úgyhogy ne aggódj,elő szokott fordulni.Én még elhasználtam a maradékot,és már nem tapasztaltam utánna ilyet.Legfeljebb holnap kérdezz rá a dokidtól,de nincs semmi baj:-)19+6 hetes kismami
2009. dec. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megsértetted magad a kúppal.Azért jobb lenne az ambulancián megnézetni.Max adnak egy másik fajtát.Ne aggódj, a kismamákkal soha nem bunkóznak az ügyeleten!
2009. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!