Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megérzés a baba neméről?

Megérzés a baba neméről?

Figyelt kérdés
2 napja pozitív lett a teszt, azóta nincs étvágyam, viszont tegnap reggel azzal a megérzéssel ébredtem, hogy kislányom lesz. :D kb. 6 hetes lehetek, de kiváncsi lennék, hogy nektek volt-e ilyen megérzésetek, és hogy bejött-e, mert azóta nagyon erős bennem az érzés :)

2014. máj. 13. 10:27
1 2
 1/14 ivilicious ***** válasza:
Én úgy éreztem ,hogy fiú, azt is álmodtam, és fiú van bennem :)
2014. máj. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindenki azt mondta,h biztos kislàny lesz,de én úgy éreztem,h kisfiú. Jók voltak a megérzéseim :) Màr 10 hós a pici szivem :D
2014. máj. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is egyértelműen éreztem, hogy kislány van a pocakban, egyszerűen nem tudtam elképzelni másként. És be is igazolódott. :) Páran próbáltak elbizonytalanítani, hogy olyan fiús a pocakom, de nekem lett igazam. :)
2014. máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 ivilicious ***** válasza:
nekem is mindenki azt mondta,hogy lány, de én megéreztem, hogy nem!:D őszintén szólva, nem igazán szerettem volna lányt.
2014. máj. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is mondtam a páromnak már 8 hetesen, hogy ő bizony kisfiú lesz. Annyira biztos voltam benne, mint amennyire abban, hogy én nő vagyok.:D Aztán a dokim utalgatott egyik ultrahang alkalmával arra, hogy lehet kislány. Aztán a párom elkezdte a potenciális lány néven szólítani a pocakomat, és olyankor baromi furcsa érzésem volt. Következő UH-n kiderül, hogy fiúcska. Szóval az én megérzésem is bejött.:)
2014. máj. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3. babámat várom mindig azt éreztem fiam lesz, első kettő lány most fiú :) gyanítom nálam nem jött be, de elhiszem, hogy vannak megérzések
2014. máj. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is mindenki azt mondta, hogy fiú. Egyszer egy uh-s is. Persze mondta másik 5, hogy kislány. De az első pillanattól kezdve tudtam, ogy kislány lakik bent. 14 hetesen majdnem megvettem a rózsaszín babakocsit, ha nem viszik el :-)))
2014. máj. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Úgy éreztem lány. Álmodtam is vele, teljesen biztos voltam benne, hogy kislányom lesz. Aztán a 20 hetes UH-n kiderült hogy fiú - és tényleg fiú lett :)
2014. máj. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%

biztos voltam benne, hogy fiú, ezért is röhögtem jót magamon, mikor első (úgy 14. hét körüli) nemijelleg kukkolós ultrahangon lánynak mondták. de azért fenntartással kezeltem. köv. vizsgálatnál már mondták, hogy kisfickó, én meg mondtam, hogy tuudtam :)


10 esetből nyolcszor eltaláltam másoknál is a baba nemét.


az apa temperamentuma határozza meg inkább, illetve igazából az összebújás gyakorisága...

azért van a "lókótő" pasiknak lányuk, mert ők szexcentrikusabbak, sokat pajkoskodnak az asszonnyal (meg a rosszabbik fajta máshol is). ahol két lány van pl. ott szenvedélyes pasival állunk szemben, ahol két fiú, ott nyugis, tévénézős, barkácsolgatós az apuka. ahol vegyes a gyerek, ott meg bizony változott a lendület. (pl. első lány, mert jó aktív volt apa anya, második meg fiú, mert gyerek mellett kinek van kedve, ideje mindig .....?) :)


inkább ez ami utalhat arra, hogy...


lehet, hogy inkább a vágyad.


végül is 50% esély megvan a lányra :) :) :)


jó babavárást :)

2014. máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9-es ez azért nem igaz, mert mi amikor babát akartunk gyakrabban voltunk együtt, de mindig ugyan úgy vagyis kétnaponta, 2 lányom van és a 3. fiú lesz. Szóval ehhez szerintem semmi köze.
2014. máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!