Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megérzés a baba neméről?

Megérzés a baba neméről?

Figyelt kérdés
2 napja pozitív lett a teszt, azóta nincs étvágyam, viszont tegnap reggel azzal a megérzéssel ébredtem, hogy kislányom lesz. :D kb. 6 hetes lehetek, de kiváncsi lennék, hogy nektek volt-e ilyen megérzésetek, és hogy bejött-e, mert azóta nagyon erős bennem az érzés :)

2014. máj. 13. 10:27
1 2
 11/14 anonim válasza:
12-hetesen 6-naposan még tényleg nem tudják megmondani a baba nemét?
2014. máj. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én még sajnos nem tudom hogy mi lesz a kisbabám. Fiút szeretnék. Mindig fiús beállítottságú voltam, fiús anyukának képzeltem el magam. Most vagyok 12.dik héten, nagyon várom, hogy kiderüljön. Páromnak az előző házasságából van két lánya. Nekem nincs gyermekem az előző kapcsolatból. Remélem két lány után nem reménytelen, hogy fiúk legyen.
2014. máj. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11es valaszolónak.

Szerintem akkor még nem. Nekem azt mondták, hogy a 14-16.dik héten biztosra tudják mondani. Előtte is tudnak mondani véleményt, de nem biztos, hogy az 100%.

2014. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én már kétszer is azt álmodtam, hogy kisfiam van, sőt anyósom is kisfiúval álmodott, de még most se tudjuk hogy mi lesz :D majd ha kibújik kiderül
2014. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!