Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretkeztünk a mensesem 14....

Szeretkeztünk a mensesem 14. napján (elvileg az ovulációmkor) Remélhetőleg megtermékenyültem. Nagyon türelmetlen vagyok, van olyan teszt ami már a 7-10. napon ki mutathatja a terhességet?

Figyelt kérdés
PCO-val diagnosztizáltak, ezért egy kissé félek, valóban nehezebb így a teherbe esés?

#teherbeesés #PCOS #terhesség ki mutatása
2014. máj. 13. 14:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nincs olyan teszt.
2014. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy meg a ciklusod 14. napján...
2014. máj. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A legérzékenyebb teszt is legkorábban peteérés utáni 10-11. napon mutatja ki, HA szerencséd van. Van akinek peteérés után 9. napon pozi lett a tesztje, nekem 11. napon lett pozi, de van akinek csak a nemvárt nap után lett pozi.

Úgy tudom hogy PCO-val nagyon nehéz teherbe esni de gondolom szedsz gyógyszert erre nem?

Én is PCO-s gyanús voltam, több hormonom is rossz volt stb... kaptam rá gyógyszert majd Clostyt és így sikerült teherbe esnem.

2014. máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Várd meg a nemvárt napját. Az a biztos, ha akkor tesztelsz, mha kimarad a menzid.

De ha akarsz negatív teszteket nézegetni, akkor hajrá! és akkor te is írhatod majd ide ki sorban a kérdéseket, hogy 5 nappal menzi előtt tesztelsz és ugye ott a csík??? Lécci, lécci...

No, tudom, most gonosz voltam. De őrület már ami itt folyik! Jóhogy nem szex közben tesztelnétek már.

A gyerekvállalás a türelem gyakorlásáról is szól.

2014. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Fogamzásgátló tablettát írtak rá fel, de nem szedhetem más betegségem miatt...

Mitől voltál pco gyanús?

Nálam kis cisztákat találtak és a arcomon lévő aknák miatt állapították meg.

2014. máj. 13. 14:53
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

4-es nem vagy gonosz! Ennyi, "jaj ugye ez lehet egy halvány pozi" kérdést, mint ami ma van, én még nem láttam!

Az egyiknek csak úgy 10 nap múlva esedékes a menstruációja, feltöltött egy negatív tesztet, többen gratuláltak neki...


Szóval vagy

1. elrohansz és veszel egy kiló terhességi tesztet, majd sorban végigvizeled, aztán feltöltöd, hogy "ez most pozi vagy negatív?" Lehetőleg óránként csinálj majd terhességi tesztet, elvégre a folyamat ennyire gyorsan zajlik...


2. szépen megvárod, hogy megjön-e és ha kimarad, akkor tesztelsz! Így talán megkíméled magad pár nap elmebajtól!

2014. máj. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy itt is lesznek kioktató jellegű válaszok.. :) De én csak megkérdeztem valamit és csak arra vártam választ... Ítéljetek már el néhány mondat alapján.. :D

Igen elég furcsa kérdéseket is fel szoktak tenni...

De nekem mégis igazán az szúrja a szemem, hogy sokan milyen rosszindulatú, pocskondiázók és még sorolhatnám.. és képes csak azért hozzászólni valamihez, hogy beszóljon. Ilyen a világ manapság keserű és gonosz... :/

2014. máj. 13. 15:12
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem pontosan a 10. dpo-n nagyon halvány pozitív lett a tesztem x-epillel, engem sosem vert át, amikor nem voltam terhes, mindig negatív, amikor terhes lettem, egyszerre pozitív lett.

Ami nekem utólag árulkodott, az az ovutól számított pontosan 8. napon jelentkező apró szurkálások a méhem körül. Ez csak 1 napig tartott, az volt a beágyazódás. Akkor még nem tulajdonítottam neki külön figyelmet, csak utólag. :)


Sok sikert és türelmet kívánok! Nagyon sok türelemre van szükség a babavárás alatt is. :)

2014. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!! :) Szép napot!
2014. máj. 13. 15:19
 10/16 anonim ***** válasza:
8-as vagyok ismét. Ez az én kérdésem volt, ott láthatod a tesztemet. :) http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..
2014. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!