Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretkeztünk a mensesem 14....

Szeretkeztünk a mensesem 14. napján (elvileg az ovulációmkor) Remélhetőleg megtermékenyültem. Nagyon türelmetlen vagyok, van olyan teszt ami már a 7-10. napon ki mutathatja a terhességet?

Figyelt kérdés
PCO-val diagnosztizáltak, ezért egy kissé félek, valóban nehezebb így a teherbe esés?

#teherbeesés #PCOS #terhesség ki mutatása
2014. máj. 13. 14:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as:

hát épp erről beszélek: "Az ember úgy el tud bizonytalanodni, nem hisz a saját szemének. Hajnalban már pityeregtem, nem is tudtam visszaaludni"

Hát kellett ez neked? Ezt hozza a korán tesztelés. Mi lett volna, ha tényleg negatív. A nemvártig nem aludtál volna egyáltalán?

Természetesen gratulálok!

és a gonosz megjegyzésemhez csak annyit, hogy én egy évig vártam a babára. És sose teszteltem nemvárt előtt. Egy tesztet vettem azt is akkor, amikor már késett egy napot. Így nem is kellett bizonytalanság miatt álmatlanul pityeregnem.

2014. máj. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azt már tudod, hogy nincs ilyen teszt, viszont figyelgetheted a tested jelzéseit, pl. Beágyazódásos vérzés. Nekem a nem várt menszi előtt 2 nappal volt egy kevéske vérzés, innen sejtettem először a dolgot. Pár nap múlva a teszt is pozitív lett. Pco: mindenkinél változó, attól függ, nálad mennyire súlyos. Nekem is cisztás volt a petefészkem, de érdekes módon peteérésem volt, és a külsőmet érintő tüneteim sem voltak, "csak" az inzulinom volt magas. A 4. Hónapban estem teherbe, de vannak lányok, akiknek csak évek múlva sikerül. Remélem neked is hamar sikerül. :)
2014. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kedves 11-es!


Valamit nagyon félreérthettél:

"Hát kellett ez neked? Ezt hozza a korán tesztelés. Mi lett volna, ha tényleg negatív. A nemvártig nem aludtál volna egyáltalán?"


Az elbizonytalanodást arra értettem, hogy bár jómagam láttam a 2. csíkot, mégis kellett egy külső hatás, ami tényleg, tudati szinten is elhitette velem, hogy kisbabát várok. A pityergés is amolyan "te jó ég, összejött" érzelembomba miatt volt, az álmatlanságot pedig szerintem nem kell magyaráznom, az egyértelmű... Semmi negatív érzés nem volt bennem.

2014. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Várok még a teszteléssel.

Így minden nap olyan hosszú, mert csak ezen jár az agyam..

Remélem már úton van :)

2014. máj. 13. 22:43
 15/16 anonim ***** válasza:
45%
Nekem január 18-án fogant a babám és január 28-án már félreérthetetlenül erős + volt a teszt. 5 különböző tesztet csináltam aznap reggel és este is, 3000 Ft-os digitális tesztet is vettem. Mind + volt.
2014. máj. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Vasárnap tesztelek, nem bírom tovább... :)

Utolsó, gratulálok! Sok erőt, egészséget kívánok!!

2014. máj. 15. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!