Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rajtam kívül van még aki a...

Petruska1020 kérdése:

Rajtam kívül van még aki a pocakjában fejlődő babájáról álmodik?

Figyelt kérdés
Sokszor álmodok a pici babámmal, mióta terhes vagyok és még nem is tudtam. Álmaimban 3-5 éves. Onnan tudom, hogy kislány lesz és világosbarna hosszú hullámos hajacskája lesz. Tudtok kismamákról akiknél ugyanez van?

2014. máj. 16. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sokat álmodtam terhesség alatt a babámmal, de én nem pár évesnek láttam, hanem állandóan ultrahang közben, és minden alkalommal megmondta a doki, hogy fiú.

És az is lett.:) Egyébként 10 hetesen már mondtam a páromnak, hogy fickó lesz, tuti.

2014. máj. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én párszor álmodtam fiút, mindig úgy, hogy pici babaként a karomban tartom és érdekes, hogy mindig máshogy néz ki, egyszer hajas, egyszer nem, egyszer barna szemű, máskor világoskék. Egyszer álmodtam kislányt, de róla a végén kiderült, hogy nem is az enyém... Amúgy egy icipicit joban vágyok lánykára, lehet ezért álmodok éppen fiúról mindig.
2014. máj. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elvileg nekem kisfiam lesz ( de lehet a köldök zsinor volt). Már nagyon az elején 5-6 hetesen álmodtam vele legelőször. Eddig 3x álmodtam a babáról. Mind a 3 álmomba kislány volt. Hétfőn megyek újra uh-ra. Ott már 100%ra mondják a nemét.
2014. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A szüléshez közeledve én egyre többször álmodok a babámról, már majdnem, hogy minden este beleszövődik valahogy az álmaimba. Gondolom ez azért is lehet, mert éjszaka néha rájön a mocoroghatnék :-) A létezhető legfurcsább álmaim voltak vele, kezdve azzal, hogy csak 10 centis, és beesett a fotel mögé, egészen addig, hogy a kezembe veszem, már van vagy fél éves, és rám mosolyog, de láttam már 2-3 évesen is álmomba! (Amíg nem tudtam, hogy kislány, én is sokszor kisfiúról álmodtam szinte mindig)
2014. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Kislányról álmodtam, de fiam lesz. :D

2014. jún. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, és nálunnk is úgy tűnik, hogy talán lányka lesz. Pedig fiút álmodtam. (persze a lány még csak tipp, szóval lehet abból még fiú is)
2014. jún. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem anyukám megjósolta ingával, hogy nagyon nagy lány lesz :D de még hivatalosan én sem tudok semmit :)
2014. jún. 4. 09:13
 8/8 anonim ***** válasza:
És te hiszel az ingának? Mert én éppen ma este megyek egyik ismerősömhöz, akinek van is ingája. Nem ezügyben megyek, de ha már ott leszek, talán megingáztatom magam. hátha megerősíti a kislányt. Egyébként egyik barátnőnknek mindenki fiút mondott, még az orvos is fiúnak nézte az elején. ez az ingás mondott csak lányt még nagyon az elején. és lány is lett. (2-es és 6-os voltam)
2014. jún. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!