Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen elmennétek strandra...

34 hetesen elmennétek strandra? Feltéve, hogy belefér az ember a fürdőruhájába! :-)

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 21:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Terhesen nem megyünk strandra, így a végén meg főképp, mert a fertőzések igen nagy veszélyt jelentenek a babára. Majd ha meg lesz és letelik a 6 hét mehetsz, még a nyárba belefér. 34+5hetes
2014. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Én nem mentem strandra a terhességem alatt. Fölöslegesen kinel kockáztattam volna.
2014. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is így gondolom, hogy nem kéne. Lehet, hogy belefér a nyár végébe, lehet, hogy nem, de a 6 hetes picivel, meg a 2 évessel tuti nem megyek strandra. Most elviszik a tesómék a nagyot és gondoltam, hogy talán lehetne, végre kettesben apával. Akkor nem! Köszi a válaszokat!
2014. máj. 21. 21:44
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem mentem. Fürdeni nem célszerű, azért meg hogy az árnyékban legyél fölösleges! Azt otthon is meg lehet ejteni!
2014. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Én megkérdeztem a dokimat és az mondta mivel zàrva a mèhszáj mehetek és ami jólesik csinálhatom.Ha a hétvégére gondolsz és a kànikulàra ami várható, akár a medence szélén is lógathatod a lábad és ülhetsz a félárnyékos fa alatt.Használjátok ki a kettesben levést.
2014. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Szia. én tervezek menni. ha nem is fürdeni de egy kis pancsolás, térdig bemenni, picit belefeküdni, napozás, kis kikapcsolódás...nem terhesen sem csinálok mást :) nem bízok az úszás tudásomban. de a párom nagyon szeret fürdeni, úszni, de ha én nem megyek ő sem. tehát ha bejönnek a jó idők megyünk... :) elvileg amíg nem vagy nyitva addig nem jut fel semmi a babához egyéb fertőzést meg bárhol bármikor elkaphatsz :)
2014. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

én megkérdeztem anno a dokimat. és mivel zárt voltam, áldását adta rá. persze nem kell órákat áztatnod magad a vízben, de egy kis pancsolás belefér, szerintem :)

nagyon jót tett a gerincemnek, derekamnak az a kis úszás (tehermentesítve volt), és nem utolsósorban könnyűnek éreztem magam a vízben, és nem bálnának, szóval a lelkemnek is jót tett! :)

2014. máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
5%
Hát nem. Kikapcsolódni strand nélkül is lehet, kettesben lenni szintúgy, de a kockázatot nem éri meg. Egyik nap lehetsz zárt, másik nap meg nyitott, ezt nem tudod. Jobb félni, mint megijedni. Mellesleg 2-2.5 hós és 2 éves gyerekkel már nyugodtan lehet strandra menni, mi is így teszünk, csak 3.5 a nagy.
2014. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 porcukormókus ***** válasza:
100%
Mi sokszor jartunk strandolni, mindket terhessegem soran. Legtobbszor Balatonra, de a "nagyot" vittem sokaig babauszasra is,amikor mar uton volt a teso. Amig zart voltam, a dokim jovahagyta. Es igy, hogy engedte, engem nem is lehetett volna nagyon otthontartani, imadok vizparton lenni. :-)). Amikor mar a masodik gyerekunket vartam, mar nem dillemaztam ennyit, hiszen a nagyot attol meg vinni kell ide-oda, ha meg mar nyar van es meleg (es szabad is!!), akkor miert ne vizparton veszeljuk at a meleget? :)
2014. máj. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Strandolni nem jártam,uszodába viszont igen,heti 2-3x.

36 hetesen már nem mentem oda sem,mert akkor már megerőltetőnek éreztem az edzést.

Egyébként én baba előtt is úsztam,heti 3x 1,5 órát,szóval ez is benne van.Méhszáj zárt,a 39.hét végén vagyok.

Strandolni nem szeretek;itt a helyi uszodában(kisváros) meg alig vagyunk,tök jó,főleg hajnalban,mert általában egyedül vagyok :-)

A fertőzések miatt mondják,hogy ne strandolj,ebben részben egyet értek.

2014. máj. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!