Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen elmennétek strandra...

34 hetesen elmennétek strandra? Feltéve, hogy belefér az ember a fürdőruhájába! :-)

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 21:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!igaz én nem mentem strandra terhesség alatt, pedig állandóan úgy volt, hogy megyek.

Mi járunk babaúszásra, 36-7 hetes az oktató, még mindig Ő tartja az órákat.

Azt mondta, ameddig zárt a méhszáj, a baba biztonságban van!

2014. máj. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

én voltam tegnap strandon:) és egész nyáron ott leszünk meg egy hetet a Balcsin is:)

17 hkm

2014. máj. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Fogalmam sincs, hogy zárt vagyok-e, mert még egyszer sem nézték. :-( Majd még kitalálom. Még fel sem próbáltam a fürdőruhát.

Valaki írta, hogy lehet menni kisbabával meg a naggyal is strandra. Persze, hogy lehet, csak az nem olyan, mint amikor kettesben mentünk, mert a gyerekkel nem lehet egy jót fürdeni, főleg nem kettővel. Akkor ők a fontosak, hogy jól érezzék magukat, de azért pihenésnek nem nevezném. Kettesben lehet napozni, feküdni, úszni, gyerekkel nekem eddig ilyesmi nem sikerült.

2014. máj. 22. 09:25
 14/16 anonim ***** válasza:
7 hónapos terhesen én Balcsira mentem, igaz, csak térdig lógattam a lábam a vízbe. De ha már a család minden tagja ott volt, én miért lógjak ki?
2014. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Most kezdtem a 35. hetet, nagyon szeretnék már menni.

Jövő hét hétvégén jön haza a párom külföldről akkor már 36 hetes leszek, gondolom az orvosom megnézi a méhszájamat is. Ha zárt leszek ha nem akkor sem merek majd elmenni, azért mert félnék, hogy mikor indul be a szülés váratlanul. Egyébként nagyon nagyon nagyon mennék :) :)

2014. máj. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 porcukormókus ***** válasza:

Kedves Utolso! Nehogy emiatt otthon toltsd az utolso 4hetedet! Vidd magaddal mindenhova az irataidat, meg ha messzebbre mentek, a szuloszobas csomidat, es akkor minden rendben lesz!

Hasznald ki jol az utolso 4nyugis hetedet, leszel meg eleget otthon; nekem elhiheted!! ;) :)

Egy ketgyerkocos... :

2014. máj. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!