Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális érzés?

Ez normális érzés?

Figyelt kérdés

20hetes kismama vagyok.

Egyre lejebb látom a pocakomat.

A méhlepény mellső fali, a baba fejvégű.

Gyakran járok pisilni, és néha olyan érzésem van, mint amíkor fel vagyok fázva, szúrós érzés a húgyhólyagomnál.

Ezt a baba csinálja?


2014. máj. 26. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
valószínű a baba nyomja a hólyagod, nekem is volt kb ilyenkor aztán elmúlt. Nem voltam egy wc-re rohangálós kismama, pedig általában a kismamák sokszor mennek pisilni.
2014. máj. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az első írja. Viszont a babád még nem marad fejvégű, rengeteg helye van még mocorogni és bármikor megfordulhat akár fejjel felfelé, akár oldalt feküdni. Akkor majd kevésbé nyomja a hólyagod. Véglegesen befordulni fejvégűvé majd 30 hét körül fog (+,-).
2014. máj. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A pocak formája kizárólag testi adottság kérdése...

Nekem a 25.héttől már mondogatták az ismerőseim, hogy nagyon lent van a pocak, biztos megyek szülni, aztán teljesen kihúztam a végéig

A pocak formájából, nagyságából semmit nem tudsz megmondani. Most ott van, holnap máshol lesz..ez a pisilési inger meg az egész terhesség alatt van, a vége felé már durvábban. De ez normális

2014. jún. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!