Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhesen érezhetek...

10 hetes terhesen érezhetek már magzat mozgást? Hány hetesen lehet a baba nemét megmondani?

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, akkor még nem!

A nemét meg biztosabban kb. a 15-16. héttől lehet megmondani!

2014. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tuti nem érzed még.

Nekem 14+5 naposan mondták, szinte biztosra hogy kislány. (Úgy elyezledett el).

Kislány lett.

2014. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
10 hetesen még nem őt érzed, mert a baba amúgyis ilyen idősen szokott elkezdeni mozogni, de azt még lehetetlen érezni mert még annyira apró a pici! A nemét már 12. héttől láthatja az orvos, de az még szinte egyáltlán nem biztos! Nekem például a múlt héten szerdán tudták megmondani hogy kislány 22 hetes terhes voltma akkor. Addig egyszerűen nem akarta magát megmutatni! Boldog babavárást! :) 23 hkm
2014. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kizart h erzed, kb 16 hetestol kezdheted el erezni, de altalaban 18-20 hetesen szoktak atlagban. A baba nemet nagyon jo geppel 12 hetesen is meg tudjak mondani, de inkabb biztosra 18 hetesen a genetikain szoktak, kozbe mehetsz pl 4d-re es akkor hamarabb megtudhatod.
2014. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 18 hetesen mondtak meg h kislany es az is lett. Hamarabb nem is kerdeztem. Utolso voltam.
2014. máj. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a mozgast 16 hetesen erezheted eloszor, de ez nagyon ritka, elso babat inkabb 20-21hetesen szoktak erezni es meg akkor sem minden nap. 12hetesen nehany doki bevalalja, hogy tippel egyet a nemevel kapcsolatban, de itt meg nagyon gyakori a tevedes. Olyan 24hetes kor korul mar eleg jol tippelnek, de pl. nekem az elsonel a 36dik heten derult ki, most a 30dik hetben meg mindig nem biztos, allandoan takarja magat
2014. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első babámat 17hetesen éreztem először, utána csak három naponta, majd naponta. Most 20 hetes vagyok és esténként aktívabb de már kívülről is látszik, hogy ha rúg. Mi még nem tudjuk, hogy milyen nemű lesz, pedig voltunk 4D-n is, de hason aludt végig.
2014. máj. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 16 hetesen éreztem mozogni,és 18 hetes mondta az orvos,hogy mintha ő látna ott valamit a lába között :) És tényleg fiú lett
2014. máj. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én akármilyen hihetetlen mikor lehajoltam hogy a szandám becsatoljam, éreztem intenzív mozgást, nem tetszett neki hogy leszorítottam, gondolom Én. Biztos vagyok hogy őt éreztem. 14hetesen!!!
2014. máj. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!