Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hormonsor vérvételre magamtól...

Hormonsor vérvételre magamtól is mehetek? Mármint elmegyek az endokrinológushoz. Vagy oda beutaló kell?

Figyelt kérdés
Egyszer voltam már az endokrinológián, a házi orvos utált be mert sokszor volt hogy éjszaka elöntött a hő....elmentem az endo dokihoz aki elküldött vérvételre. Szóval ezért nem tudom hogy kell-e hozzá beutaló vagy sem, bár ha elmegyek a házi orvoshoz ő biztos ad hozzá beutalót.
2014. jún. 4. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam akkor kellett beutaló, most hogyan megy nem tudom, meg kell kérdezni a háziorvost.
2014. jún. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kell.

A hazidokid - ha csak nem endokrinologus is - nem adhat

2014. jún. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy hová mennél. Magánorvoshoz nem kell.
2014. jún. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sztk-s rendelésen voltam 2 éve akkor a házi doki adta a beutalót hozzá, majd az endo doki küldött vérvételre.
2014. jún. 4. 09:34
 5/6 anonim ***** válasza:

aha értem már :)


ha magánendokrinológushoz mész, akkor nem kell beutaló, ha sztk rendelésre, akkor igen. Erre adhat a házidoki (én a vérvételre értettem, bocs)

az endokrinológus viszont adhat a vérvételre (mert arra is kell)

2014. jún. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt van egy egészségügyi központ, ahol fizetsz, és azt néznek meg, amit akarsz, illetve amire van szolgáltatásuk. Nyilván mindennek megvan az ára.

Szerintem ilyen központok máshol is működnek.

2014. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!