Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ettem olyan levest, amiben...

Ettem olyan levest, amiben lestyán volt. Lehet tőle bajom? 21 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi bajod lenne? Egészségedre. Nem kell mindentől parázni.
2014. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan mi a problema a lestyánnal?
2014. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne egyél romlott dolgokat, azt ennyi.

Megettem én is mindent, amit megkívántam, vagy azt ettem, ami volt itthon, nem rohantam a boltba, hogy jaaaaj ez biztos egészségtelen, veszek mást.

Van egy makkegészséges kisfiam, aki 3630 grammal született és terhességem is teljesen problémamentes volt.

Amióta regisztráltam erre az oldalra, csupa aggódó és görcsölő várandós nőkről olvasok. Ezekkel ártanak a babáknak, nem a kajával.

Lazuljatok.:)

2014. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Óh, mostmár a lestyán is mumus?

vanb, amit kerülni kell, az tény. De a lestyánról még nem hallottam ezt. Egyébként tényleg van ilyesmi, hogy a fahéj pl. vetélést okozHAt, de NAGY mennyiségben, tehát ahogyan egy fahéjas csigától sem kell rögtön megijedni, úgy gondolom abban a levesben sem volt kilószámra lestyán.

2014. jún. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!