Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség hanyadik hetében...

A terhesség hanyadik hetében tudják megmondani a nemét a babának?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 07:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy "magamutogató" gyerkőcnél a 12. héttől tudjàk megmondani, ha takargatja magát a baba akkor csak később (ha látják akkor általában a 18. heti genetikai ultrahangon közlik), de van akinél csak a szülésnél derül ki a baba neme, mert folyamatosan úgy fordul a gyerek hogy nem lehet látni.
2014. jún. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!
2014. jún. 9. 07:27
 3/7 anonim ***** válasza:
12 héttöl meg lehet állapítani a baba nemét, hogyha megmutatja magát, de kislányom csak 27-ik héten mutatta meg ;)
2014. jún. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kisfiú, azt könnyebben megmondják, nekünk a 12. héten látszott. Biztosra kislányt inkább csak később szoktak.
2014. jún. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ditta323 ***** válasza:

Szia.

12. héttől. Viszont, ha takargatja magát ahogy már írták előttem akkor később. Nálunk is ez a helyzet, úgyhogy reménykedem a 4D-ben, hogy ott megmutatja magát és akkor leszek a 28. hétben.

2014. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 12 hetes UH-n már megmondták, de egyáltalán nem volt szégyenlős a kislegény a továbbiakban sem! :)
2014. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én most vagyok a 13.héten :)

2014. jún. 10. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!