Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Macskatartok segitenétek?

Macskatartok segitenétek?

Figyelt kérdés
11eves sziami cicank van, rendszeresen oltott, féregtelenitett,kizarolag lakasban tartott cica. Mas allatokkal nem érintkezik. 1 hete nagyon sokat köhög, ezen kivul más túnete nincs. Viszont a köhöges nagyon gyakori hosszu...állatorvos szőrlabda gatlo pasztat javasolt szedi de nem segit... Èn par het mulva szulok...a cicat odaadni senkinek nem tudjuk. Szeretem de nem tudom mi baja van hogy hozzam haza a babamat nyugodtan??? Mit csinaljak??tenyleg csak tanacsokat varok!
2014. jún. 14. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Megvizsgálta az az orvos alaposan? Lehet szív miatt, lehet hörgőkkel gondja a cicának. Mindezek nem lesznek ártalmára a kisbabádnak, de orvosi ellátást igényelnének.
2014. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vele vissza a dokihoz, nézze meg jobban, mert úgy tűnik, nem jött be a tippje. Esetleg megnézetheted más dokival is. De nem sok esély van rá, hogy a kicsi bármit elkapjon tőle.
2014. jún. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk két cicánk van kinti-benti. Ahol a baba van oda nem jöhetnek be, meg amúgy is csak a konyhába kéreszkednek be enni utána alszanak az ebédlőbe délutánig, este pedig kint vannak vadászni.

A nővéreméknél viszont bent van a baba szobába is sőt még a kiságyba is bemászik! Én tuti nem hagynám azért. Egyszer a kisfia beszívott egy szőrszálat orrán keresztül. Nagyobb baj eddig még nem volt.

2014. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is sziámi cicám van oltott, féregtelenített lakásban tartott. 17 hetes terhes vagyok, a toxop. negatív lett. Pedig életemben volt pár macskám. ez a cica már 12 éves volt márciusban. Ugyanilyen köhögése kezdődött kb. 8 évesen. Az orvos el akarta altatni, mert szívbeteg stb... utána olvastam és kiderült h a szőrlabda okozza a tünetetket. Paraffin olajat adtunk neki, pár napig nem evett, csak fulladozva köhögött, de aztán sikerült szegénynek kihánynia a szőrlabdát. kb 10 cm hosszú volt, 1-2 cm széles. Azóta Hill's szőrlabda elleni táppal etetem és nem volt ilyen gond. Nyugodtan vidd haza a babát, a cicát ne engedd be a szobájába. Nekünk szúnyoghálós ajtó lesz majd fennt, hogy a macska ne tudjon bemenni hozzá. Semmi baja a cicusnak, ki fog jönni belőle a szőrlabda!
2014. jún. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!