Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős szúró érzés a köldököm...

Erős szúró érzés a köldököm alatt? 31hkm

Figyelt kérdés
Mitől ehet, először azt hittem hogy a baba rugott meg mert épp hogy egy pillanatig éreztem de az utóbbi pár napban, naponta többször érzem több másodpercig. köldököm alatt kb 10cm-re lefelé sugárzik. lehet valami jelentősége? esetleg valamennyire kevésbé terheljem magam, bár így sem hajtom szét magam. :) köszi a segítséget.
2014. jún. 15. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem dudorodik ki a köldököd? Lehet köldöksérvtől is, vagy éppen a hasfalad repedt meg kicsit.
2014. jún. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát nem mindig dudorodik ki. többnyire akkor amikor picit többet jövök megyek. nem tudom mitől lehet. de köszi. maximum ha nem jövök rá majd megkérdezem a védőnőt.
2014. jún. 16. 11:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a 27. hétben vagyok, és ugyanezt érzem, csak a köldököm mellett. Néha erősebb, főleg ha sokat jövök-megyek-mocorgok. Aztán napokig szinte semmi. Van, hogy köhögésnél vagy nevetésnél meg kell fognom, annyira beleszúr. Én is meg akartam kérdezni az orvost, de sajnos annyit kérdeztem tőle, hogy ez pont kimaradt:(

Úgyhogy majd légyszi írd meg, hogy mit mondott a védőnő...

2014. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) nekem pár napja kezdte el, egy hete talán. de van mikor csak vagyok, ülök. most is pedig nem csináltam ma még semmi olyat. sajnos én a dokitól nem tudok kérdezni, sztk-s, a kérdés felénél kiküldene és hívná a következőt :) de megfogattam következő terhességet magán dokival csinálom, gyűjtök mire összejönne a baba és kész. de ez vicc...nah mindegy. de természetesen írok.
2014. jún. 18. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Háziorvos is tud segíteni ebben a témában.
2014. jún. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy valószínű köldöksérv miatt. Mert írtad hogy terhelésre dudorodik ki. A szúró fájdalom is tipikus. Első voltam.
2014. jún. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor utána olvasok a köldöksérvnek. köszi.
2014. jún. 19. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!