Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38. és 39. héten mi ez a...

38. és 39. héten mi ez a pattogó hang az alhasban?

Figyelt kérdés
Sokszor hallok mostanában ilyen pattogó, kattogó zajt teljesen lent, az alhasban. Tudjátok volt/van az a pukkasztós fólia, amivel mindig szórakoztunk és pukkasztottuk ki a kis hólyagokat. :) Na kb. olyan hang. Másnak is volt ilyen? Mitől lehet ez?

#pukkanás az alhasban #kattogás az alhasban
2014. jún. 18. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 36-37 hetesen (én 38. hetet már nem egyben töltöttem), a férjem is hallotta, ő orvos, és azt mondta, hogy a baba ízületei "recseghetnek". De a burokrepedésnek is ilyen a hangja, csak az nyilván egyszeri esemény. :)))
2014. jún. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én most vagyok 35 hetes km,és én is szoktam hallani ezt a pukkadozó hangot,de nem az alhasban,hanem úgy az egész pocakban!mitől lehet ez?
2014. jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen, aztán mikor megszületett a babám újra hallottam ahogy fogtam, hogy ropog a kis kezecskéje, lábacskája

ekkor lettem biztos abban hogy ő ropogott odabent. az én párom is hallotta

2014. jún. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet tényleg a babócám, mert olyankor van amikor nagyon mocorog. :)
2014. jún. 19. 08:33
 5/5 anonim ***** válasza:
igen akkor hallottam én is vagy egy erőteljes rugásnál
2014. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!